23.9 °C, 3.4 m/s, 41.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJauno grāmatu diena bibliotēkā
Jauno grāmatu diena bibliotēkā
11/07/2019

18. jūlijā no pulksten 10 līdz 17 Jelgavas pilsētas bibliotēkā notiks Jauno grāmatu diena, ikviens lasītājs ir aicināts iepazīties ar šā mēneša bibliotēkas jaunieguvumiem. Jūlijā bibliotēkas plauktus papildinājuši vairāk nekā 200 jauni izdevumi – daiļliteratūra, uzziņu literatūra, dzeja, pētījumi un citi izdevumi.

Vasaras mēnešos bibliotēka aicina pie sevis – lasīt, mācīties, izmatot datorus un datubāzes, apmeklēt dažādus sarīkojumus.

 

Bibliotēka īpaši iesaka vēsturnieku un citu pētnieku eseju krājumu “Varas Latvijā no Kurzemes hercogistes līdz neatkarīgai valstij”, kino teorētiķa Dmitrija Ranceva labāko tekstu par kino apkopojumu grāmatā “Meditācijas un precizējumi. Kinokritiķa versija.” Kā arī latviešu dzejas meistara, lakoniskā Jāņa Rokpeļņa krājumu “Tīmeklītis”. Latviešu autoru pārdotāko grāmatu topa augšgalā šobrīd ir Indriķa Latvieša “Nauda. Bailes 3”.

 

Mazākiem lasītājiem, viņu vecākiem, vecvecākiem, māsām un brāļiem saistoša būs pirmsmiega grāmatiņa – zviedru autores Kitijas Krauzeres “Mazie nakts stāsti”. Vēl viens augstvērtīgs zviedru autoru darbs par uzticību un draudzību ir Kšerstinas Ēkmanes “Suns mežā pie ūdeņiem”.

 

Jelgavas pilsētas bibliotēka piedāvā gan drukātās grāmatas, gan vairāk nekā 40 000 e-grāmatu angļu valodā datubāzē “EBSCO E-books”, gan piekļuvi “3td e-grāmatu bibliotēkai”.

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

 

Informācija sagatavota 

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē