15.7 °C, 2 m/s, 67.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaJauno grāmatu diena Jelgavas pilsētas bibliotēkā
Jauno grāmatu diena Jelgavas pilsētas bibliotēkā
09/08/2017

Katra mēneša trešajā ceturtdienā Jelgavas pilsētas bibliotēkas lasītavā notiek tradicionālā Jauno grāmatu diena, kas jau iemantojusi popularitāti lasītāju vidū. 17. augustā no pulksten 10 līdz 17 ikviens interesents aicināts apskatīt un rezervēt sev lasīšanai pēdējā mēneša laikā saņemtās grāmatas, CD un citus izdevumus, iepazīt plašo bibliotēkas krājumu, uzzināt vairāk par bibliotēku un tās daudzveidīgajiem pakalpojumiem.

Ierasts domāt, ka bibliotēkā, tas nozīmē lielu daudzumu grāmatu. Tomēr mūsdienīga bibliotēka sniedz arī vairākas citas iespējas. Aizvien populārākas kļūst klausāmgrāmatas bērniem un  pieaugušajiem, tāpat bibliotēka piedāvā  plašu filmu un mūzikas ierakstu kolekciju.

 

Jaunieguvumus var iepazīt arī bibliotēkas e-katalogā, izvēloties interesējošo nozari, bibliotēku, Nedēļas grāmatu vai apskatot visus pēdējā mēneša jaunieguvumus. Skatīt šeit.

 

Bibliotēkas lasītājiem bez maksas pieejams internets un vairāki elektroniskie pakalpojumi. Iespējams lietot uzticamas, saturīgas un apjomīgas datubāzes, ko sekmīgi var izmantot studijām, profesijas apgūšanai vai savām interesēm. No bibliotēkas datoriem internetā var skatīties filmas, lasīt vairāk nekā 70 jaunākos preses izdevumus un to arhīvus, meklēt rakstus vecākajos, pirmskara laika laikrakstos un žurnālos vai lasīt pašus izdevumus, skatīt seno Jelgavu vai citas interesantas attēlu galerijas.

 

Viens no jaunākajiem pakalpojumiem ir iespēja, paņemot grāmatu pie mums, atdot to atpakaļ sev tuvākajā pilsētas bibliotēkā. Piemēram, ja tas ir izdevīgāk, pilsētas bibliotēkas grāmatu atdot Pārlielupes vai Miezītes bibliotēkā un otrādi.

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

 

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē