18.5 °C, 2.7 m/s, 65.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaJauns piedāvājums radošām nodarbībām lieliem un maziem kolektīviem
Jauns piedāvājums radošām nodarbībām lieliem un maziem kolektīviem
06/03/2018

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) izveidojis jaunu izzinoši radošo nodarbību piedāvājumu komandu saliedēšanai un kopības sajūtas radīšanai lieliem un maziem kolektīviem, kā arī skolēnu grupām – “Latvju rakstu zīmju sargi”.

JRTC Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī piedāvā desmit jaunas izzinoši radošās nodarbības “Latviju rakstu zīmju sargi”, kurās kopīgi darbojoties, stiprināt kolektīvo garu un veidot praktiskas lietas ar latvju rakstu zīmēm.

 

Nodarbību mērķis ir rosināt aktivitātes latviskā garā, veidojot dažādus priekšmetus un aksesuārus ar latvju rakstu zīmēm, tādā veidā kļūstot par latvju rakstu zīmju sargiem – seno latviešu garīgā mantojuma nesējiem.

 

Nodarbībās varēs iemācīties aust grāmatzīmes, mezglot rokassprādzes, veidot magnētus no plastikas, apgleznot sveces, veidot krūzes paliktņus no filca, darināt papīra lukturīšus, apgleznot apģērbu ar dažādām latvju rakstu zīmēm. Piedāvājam skolēnu grupām veidot atmiņas trenēšanas spēli ar latvju rakstu zīmēm, grāmatzīmes mācību materiāliem vai darināt individuālas skaistumlietas, bet korporatīvajiem kolektīviem izveidot rīta kafijas krūžu paliktņus vai apgleznot sveces. Katrs kolektīvs Tornī atradīs piemērotu nodarbību atbilstoši interesēm un vēlmēm.

 

Tornī tiek piedāvātas arī citas izzinoši radošās nodarbības, kas piemērotas jaunlaulātajiem, jubilāriem un gaviļniekiem dažādos pasākumos. Šādas nodarbības ļauj kopīgi darbojoties, veidot piemiņas lietas no īpašā dzīves notikuma. Piedāvājumā “Mīlestības ziepju vārīšana”, “Pirmskāzu lustes brīvajām meitām”, mīļmantiņu karuseļa darināšana bērniņam, apsveikumu kartīšu veidošana, sveču liešana, svētku dekoru un dažādu rotu gatavošana, kā arī daudzas citas nodarbības.

 

Nodarbības pēc izvēles pieejamas interesentu un korporatīvajām grupām iepriekš piesakoties un izvēloties nodarbības norises laiku un veidu. Nodarbības vada meistares Egita Matulēna, Zanda Kursīte un Zane Beitere-Šeļegovska, nodrošinot visus nepieciešamos materiālus. Nodarbību ilgums no pusotras līdz divām stundām, atkarībā no izvēlētā nodarbības veida.

 

Nodarbības piedāvā JRTC un tās notiek Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas ielā 1, Jelgavā. Plašāka informācija par radošo nodarbību piedāvājumu “Latviju zīmju sargi” un citiem piedāvājumiem un to cenām www.tornis.jelgava.lv vai pa tālruni 63005445, e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

 

Foto – publicitātes.

 

Informācija sagatavota
Jelgavas reģionālajā tūrisma centrā