18.2 °C, 1.3 m/s, 93 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavā aizvadītas tradicionālās Stādu dienas
Jelgavā aizvadītas tradicionālās Stādu dienas
02/05/2019

Jelgavas pils parkā noslēgušās tradicionālās Latvijas Stādu dienas. Divu dienu laikā, Stādu dienās plašā klāstā bija pieejami dažādi augļu koki, košumkrūmi, garšaugu stādi, krāšņas puķes, tomātu un gurķu stādi.

Stādu dienās pils parkā savu produkciju piedāvā vairāk nekā 200 stādu audzētavas, zemnieku saimniecības, individuālie audzētāji, selekcionāri, amatnieki, dārzu inventāru un aprīkojumu ražotāji no visas Latvijas, piedāvājot stādus, sēklas, košumkrūmu, skujkoku, rožu un citu puķu stādus, dārza inventāru, mazās arhitektūras formas, amatnieku veidojumus, dekoratīvos nožogojumus un citas noderīgas lietas.

 

 

Pircēji, kuri savu auto bija novietojuši patālāk no pils parka un iegādājās daudz stādu, pārdevējiem varēja lūgt caurlaidi, kas ļāva ar auto piekļūt tuvāk pilij, bet pirkumus līdz automašīnai nogādāja Ķerru palīdzības dienests.

 

 

Pils saliņā, divas dienas darbojās arī atrakcijas bērniem un kafejnīca, kā arī bija iespējams baudīt plašu kultūras programmu.

 

 

12. maijā, Pils saliņā notika tautas deju ansambļa “Lielupe” sezonas atskaites koncerts, kura viesi bija bērnu deju kolektīvs “Ieviņa”. Savukārt pie Studentu kluba pieaugušie varēja iemēģināt roku loka šaušanā, bet bērni – vizināties ar ponijiem.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota 

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē