23.9 °C, 3 m/s, 51.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavā aizvadīts regbija turnīrs “Mītava CUP 2019”
Jelgavā aizvadīts regbija turnīrs “Mītava CUP 2019”
23/09/2019

22.septembrī Jelgavā tika aizvadīts jau septītais starptautiskais regbija turnīrs “Mītava Cup 2019”. Turnīrā piedalījās komandas no Latvijas, Lietuvas un Krievijas. Spēles norisinājās Zemgales Olimpiskā centra centrālajā laukumā divās vecuma grupās – U12 un U14.

U12 vecuma grupā sacentās deviņas komandas – 4 komandas no Latvijas regbija klubiem: “Eži”, “LIVONIA”, “Uguns lauvas” un Jelgavas regbija kluba “Mītava”, regbija kluba “KOVAS” komanda no Klaipēdas un pa 2 komandām no Santpēterburgas un Kaļingradas. U14 vecumā grupā tika pārstāvētas piecas komandas.

 

U12 vecuma grupā 1.vietu izcīnīja Sanktpēterburgas regbisti, 2.vietu izcīnīja RK “Kovas” komanda no Klaipēdas, savukārt 3.vietā ierindojās komanda no Kaļiņingradas. U14 vecuma grupā zelta medaļas izcīnīja RK “Mītava” sportisti, 2.vietu izcīnīja RK “Ež” komanda no Rīgas, bet bronzas medaļu izcīnīja Kaļiņingradas regbija spēlētāji.

 

Par turnīru:

U12 grupā komandas tika sadalītas trīs apakšgrupās, kuras savstarpēji izspēlēja grupu turnīru. Grupu turnīra līderi savstarpēji cīnījās par 1.-3. vietu, grupu otro vietu ieguvēji par 4.-6.vietu un trešo vietu ieguvēji  par 7.-9. vietu. Savukārt U14 izspēlēja apļa turnīru, kur katra komanda kopumā aizvadīja 4 spēles.

 

Informācija un foto: Kristīne Bulkovska, RK “Mītava”