26.9 °C, 2.3 m/s, 60.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPašvaldībaJelgavā ar aplikāciju “Mobilly” var iegādāties abonementus braucieniem autobusos
Jelgavā ar aplikāciju “Mobilly” var iegādāties abonementus braucieniem autobusos
20/03/2018

Izmantojot “Mobilly” aplikāciju, jau šobrīd ikviens iedzīvotājs var ērti iegādāties abonementus braucieniem autobusos Jelgavas pilsētā.

Lai to izdarītu aplikācijas sadaļā “Abonementi” jānorāda abonementa tips: 10, 20, 40 vai 60 braucieniem. Pēc abonementa tipa norādīšanas aplikācijā jāievada savs Jelgavas autobusu parka e-kartes 10 ciparu numurs un jāizvēlas opcija “Pirkt abonementu”. Kad abonements ir iegādāts, tas automātiski ierakstīsies norādītajā e-kartē.

 

Taču, lai ar “Mobilly” varētu iegādāties Jelgavas pilsētas sabiedriskā transporta abonementus, vispirms jāiegādājas Jelgavas autobusu parka e-karte, kurā abonements tiks ierakstīts. Papildus informācija par JAP e-karti atrodama šeit.

 

Ar “Mobilly” iespējams ērti iegādāties abonementu, kā arī apskatīt pirkumu vēsturi un pirkumu apliecinošus dokumentus. Abonementa braucienu skaita atlikumu iespējams apskatīties autobusos.

 

Jelgavas autobusu abonementus iespējams iegādāties arī no uzņēmuma konta, ja uzņēmums ir to atļāvis saviem darbiniekiem.

 

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē