17.1 °C, 1.9 m/s, 93 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgava atkārtoti kļūst par spēcīgāko jauniešu pilsētu
Jelgava atkārtoti kļūst par spēcīgāko jauniešu pilsētu
19/10/2019
Latvijas Pauerliftinga federācijas projekta “Latvijas spēcīgākā pilsēta” sestā sezona, kas norit sadarbojoties ar pašvaldībām, ir noslēgusies. Latvijas spēcīgākā pilsēta tika noskaidrota trīs studas garās svaru stieņa spiešanas sacensībās guļus pozīcijā. Jau otro gadu pēc kārtas, par spēcīgāko jauniešu pilsētu kļuvusi Jelgavas pilsēta, kopumā paceļot 134 770 kilogramus.

Jelgavas posms norisinājās 31. augustā- Piena, maizes un medus svētku laikā. 33 dalībnieki kopumā pacēluši 134 770 kilogramus, savukārt jauniešu grupā, startējot astoņiem dalībniekiem, kopā pacelti 64 380 kilogrami, otrajā vietā atstājot Dobeli, bet trešajā- Gulbeni.

 

Individuālajā kopvērtējumā jauniešu grupā visspēcīgākie bijuši tieši Jelgavas posma dalībnieki: 1. vietu un 3. vietu ieņem jelgavnieki brāļi Armands un Rolands Livandovski, bet 2. vietā – Raivis Širvis no Bauskas. 

 

Projektā, kas pulcēja vairāk nekā pusotru tūktoti dalībnieku, piedalījušās 14 lielās pilsētas un 6 mazās pilsētas, kurās iedzīvotāju skaits nepārsniedz 5000. Projekta ievaros kopīgiem spēkiem pacelta 2261 tonna.

 

Par Latvijas spēcīgāko pilsētu kļuvusi Valmiera, otrā spēcīgākā- Ventspils, bet trešā- Gulbene.

 

 

Foto: Latvijas Pauerliftinga federācija un Sporta servisa centrs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē