22.4 °C, 2.8 m/s, 64.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSociālais atbalstsJelgavā atsākas veselības veicināšanas aktivitātes
Jelgavā atsākas veselības veicināšanas aktivitātes
21/02/2018

Februāra nogalē Jelgavas pilsētā atsāksies bezmaksas veselības veicināšanas pasākumi – dejošana – tiem, kam pāri 54, nūjošana un skolēnu grupu nodarbības Veselības laboratorijā.

 

  • Jau 23. februārī deju studijā “Dejo visi” (Raiņa ielā 28, Jelgavā) atsāksies deju nodarbības tiem, kuriem pāri 54. Tiks piedāvāti divi dažādi nodarbību cikli, no kuriem interesenti varēs izvēlēties sev piemērotāko (skatīt zemāk*). Nodarbības varēs apmeklēt tikai tie, kuri būs iepriekš pieteikušies, un priekšroka tiks dota senioriem, kuri projekta ietvaros deju nodarbībās līdz šim nav piedalījušies. Jebkurš interesents vecumā virs 54 gadu vecumam nodarbībām var pieteikties gan elektroniski (info@dejovisi.lv), gan telefoniski (25758333), kā arī dejovisi.lv lapā sociālajā tīklā Facebook, un klātienē Raiņa ielā 28. Nodarbības notiks 2 reizes nedēļā, otrdienās 18:30 – 19:30 un piektdienās 18:30 līdz 19:30 un reģistrēties nodarbībām būs iespējams visu projekta īstenošanas laiku.
  • No 25. februāra kopīgas nodarbības trenera vadībā atsākas nūjošanas piekritējiem un iesācējiem. Ziemas sezonā nodarbības notiks svētdienās no pulksten 11.00 līdz 12.30 (no 1. internātpamatskolas – Attīstības centra). Iestājoties siltākam laikam – no 1.maija – nūjošanas koptreniņi tiks organizēti arī trešdienās. Projekta ietvaros dalībniekiem ir iespējams saņemt arī nūjas.
  • Savukārt Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā, februāra nogalē plānots darbu sākt Veselības laboratorijai, kurā interesantā un bērniem saistošā veidā nodarbības par veselības veicināšanu tiks organizētas skolēnu grupām.

* Deju nodarbību cikli:

 

Nodarbību cikls “Laikmetīgā deja”, kas piemērota jebkura vecuma un fiziskās sagatavotības cilvēkam. Nodarbības ietver vispusīgu iesildīšanos, daudz stiepšanās vingrinājumu, attīsta visas muskuļu grupas, veicina kustību plastiku, grāciju un eleganci un ir viegli piemērojamas jebkuram cilvēkam. Nav nepieciešama iepriekšēja pieredze. Nodarbību ciklā ir ietvertas 13 nodarbības. Jebkuram interesentam būs iespēja apmeklēt visu nodarbību ciklu vai arī pievienoties grupai uz laiku.

 

Nodarbību ciklā “Balles un sociālās dejas” tiks ietvertas tās dejas, kuras var apgūt gan pārī, gan atsevišķi, t.i., lēnais valsis, rumba un bačata. Uz šīm deju nodarbībām interesenti var pieteikties gan uz visu kursu, gan uz atsevišķu deju apguvi. Nav nepieciešama iepriekšēja pieredze un nodarbības ir piemērotas dažādu fiziskās sagatavošanas līmeņu cilvēkiem. Nodarbību rezultātā dalībnieki būs gan apguvuši deju soļus, gan uzlabojuši savu fizisko veselību un pašapziņu. Nodarbību ciklā ir ietvertas 12 nodarbības. Jebkuram interesentam būs iespējas pievienoties uz vienu nodarbību ciklu.

 

SIA “Nāc dejot 2” piedāvā deju nodarbības pilnībā aprīkotās deju zālēs Jelgavā, Raiņa ielā 28. Lai nodrošinātu veiksmīgu nodarbību norisi zāles (platībā no 60 -180 .kv. m) ir ar lamināta grīdas segumu, spoguļu sienām un nepieciešamo mūzikas atskaņošanas aprīkojumu. Ir labiekārtota uzgaidāmā telpa, ģērbtuves abu dzimumu pārstāvjiem un labierīcības.

 

Visas aktivitātes notiek projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/085 “Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, 1.kārta” ietvaros.

 

Foto – Jelgavas pašvaldības arhīvs.

 

Informācija sagatavota

Sociālo lietu pārvaldē