16.4 °C, 1.2 m/s, 95.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPašvaldībaJelgavā biedrības un nodibinājumi var pretendēt uz pašvaldības atbalstu
Jelgavā biedrības un nodibinājumi var pretendēt uz pašvaldības atbalstu
26/02/2018

Jelgavas pilsētas pašvaldība izsludinājusi projektu konkursa “Biedrību un nodibinājumu atbalsta programma” pirmo kārtu. Tas nozīmē, ka biedrībām un nodibinājumiem ir iespēja pretendēt uz pašvaldības finansējumu dažādu sabiedriski nozīmīgu projektu īstenošanai.

Konkursa mērķis ir sekmēt iedzīvotāju aktivitāti un iesaistīšanos pilsētas attīstības un sociālo problēmu risināšanā, kā arī veicināt biedrību un nodibinājumu sadarbību ar Jelgavas pilsētas pašvaldību.

 

Uz programmas finansējuma fonda līdzekļiem var pretendēt organizācijas, kuras paredz sabiedriski nozīmīgu programmu, projektu un pasākumu realizāciju Jelgavā, piemēram, iesaistot ievērojamus vietējos resursus un nodrošinot brīvprātīgo darbu, veicot sabiedrisku objektu būvdarbus, vai remonta materiālu un pamatlīdzekļu iegādi organizāciju darbības nodrošināšanai, ja tās veic sociāli nozīmīgas funkcijas. Tāpat finansējums tiek piešķirts pašvaldības funkciju īstenošanai, ja tās deleģētas organizācijām, administratīvajiem izdevumiem, kas nepieciešami organizāciju darbības nodrošināšanai un mērķprogrammu īstenošanai.

 

Projekta pieteikumi jāiesniedz Jelgavas pilsētas domes administrācijas Klientu apkalpošanas centrā, Lielajā ielā 11, 131. kabinetā, līdz 23. marta pulksten 14 slēgtā aploksnē. Projekta pieteikums jāsagatavo brīvā formā, ievērojot Jelgavas pilsētas Biedrību un nodibinājumu atbalsta programmas nolikumu un izmantojot attiecīgo veidlapu – to var saņemt arī klātienē Jelgavas pilsētas domes administrācijas Klientu apkalpošanas centrā.

 

Papildu jautājumus interesenti var uzdot pa tālruni 63005535 vai e-pastu ksenija.simonova@dome.jelgava.lv.

 

Foto – pašvaldības arhīvs.

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē