19.8 °C, 1.5 m/s, 82 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavā būs grupas “Jumprava” jubilejas koncerts
Jelgavā būs grupas “Jumprava” jubilejas koncerts
12/10/2005

Kā pastāstīja grupas “līderis” Aigars Grāvers, koncerta ilgums plānots aptuveni 2 stundas (2 daļās) un tas saturiskā un vizuālā ziņā līdzināsies priekšnesumam, kurš augusta nogalē notika “Dzintaru” koncertzālē un kuru apmeklēja vairāk kā 3000 grupas mūzikas cienītāju. Jubilejas koncerta programmā “Jumprava” iekļāvusi gandrīz 30 skaņdarbus no dažādiem grupas daiļrades periodiem, tajā piedalīsies arī viesmākslinieki Aigars Voitišķis (ģitāra) un Mārtiņš Linde (bungas), tiks izmantoti lielformāta ekrāni un īpaši veidota, mūziku papildinoša video grafika, kā arī piedāvāta speciāli atstrādāta gaismas un skaņas režija, lai klausītājiem sagādātu pēc iespēja spēcīgāku emocionālo un muzikālo pārdzīvojumu.

Biļetes uz koncertu var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs Jelgavā un citur Latvijā, to cena ir no 2 – 6 Ls.

“Jumpravas” koncertu piedāvā būvniecības nams “Kurši”, to atbalsta a/s “Cēsu Alus”, Latvijas avīze, Latvijas radio, žurnāls “Vakara ziņas”, www.apollo.lv, www.draugiem.lv, Latvijas Neatkarīgā televīzija, TV 5, laikraksts “Kursas laiks”, Rietumu radio un TV Dzintare.

Jau iepriekš masu medijos plaši izziņots, ka šis, 2005. gads, ir “Jumpravas” pastāvēšanas un radošās darbības 20 gadu jubilejas gads. Jubilejas gada ietvaros izdots “Jumpravas” mūzikas video un koncertu ierakstu apkopojums DVD formātā, pie klausītājiem nonācis grupas jaunākais albums “Inkarmo”, bet 25. augustā Jūrmalā, “Dzintaru” koncertzālē notika vienreizējs “Jumpravas” jubilejas koncerts. Gaidāms, ka ziemas sākumā tiks izdota arī dokumentāla satura grāmata par “jumpraviešu” radošajām (un ne tikai) gaitām.

“Jumpravas” pūrā ir daudzas savulaik ļoti populāras dziesmas – “Vēlreiz”, “Ziemeļmeita”, “Zem diviem karogiem”, “Pa vējam”, “Peldētājs”, “Baltā”, “Tālu aizgāja”, “Ēna”, “Šeit lejā” un daudzas citas.

Līga Vanaga,
Koncertu tūres producente