17.3 °C, 2.6 m/s, 89.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavā dos startu “Alfa Romeo” braucienam
Jelgavā dos startu “Alfa Romeo” braucienam
11/08/2019
Kā vēsta organizatori, šā gada maršrutā iekļautas pārsteidzošas un neparastas vietas, kas atrodas tepat, tuvumā, taču daudziem aizvien ir neatklātas. Dalībai 17. augusta pasākumā var pieteikties ikviens “Alfa Romeo” cienītājs – piederība klubam nav svarīga. Vienīgais nosacījums – startā jāierodas ar “Alfa Romeo” markas automašīnu un komandā jābūt vismaz diviem cilvēkiem. Brauciena starts pļavā pretim Jelgavas pilij tiks dots 17. augustā pulksten 11. Pieteikties braucienam var līdz tā norises dienai.
 
Kopējais maršruta garums ir vien nedaudz virs simts kilometriem, taču, tos pārvarot, varēs pabūt ne vien atsevišķos grāmatā “Jelgava 94” aprakstītos punktos, bet arī novērtēt greznas Zemgales pilis un muižas un pat paviesoties tuvējās ārzemēs.
 

Šogad “AROMS” (“”Alfa Romeo” Owner’s Meeting Summer”) organizatori pasākumā akcentēs zaļo domāšanu- šis būs pirmais kluba pasākums, kurā vairs netiks izmantotas izdrukātas kartes, lapas ar uzdevumiem un aprakstiem- modernās tehnoloģijas teju ikvienu uzdevumu ļauj paveikt ātrāk un videi draudzīgāk, un “AROMS” dalībniekiem būs iespēja par to pārliecināties. Būtiski, ka jaunievedums nerada nekādus papildus tēriņus – mums katram ir viedierīce – tālrunis, planšete vai dators, kas savienots ar internetu, ļauj orientēties pēc GPS datiem.

 

Pirms laika precīzas detaļas par pasākuma norisi un uzdevumiem netiek atklātas – zināms vien tas, ka brauciena sākumpunkts būs pļava pretim Jelgavas pilij. Pasākuma dalībnieki, kuri veiksmīgāk tiks galā ar uzdevumiem, varēs pretendēt uz galveno balvu, ko nodrošina “Alfa Romeo” oficiālais pārstāvis Latvijā “Autobrava”.

 

Pieteikties “AROMS 2019” līdz pat 17. augustam elektroniski var Latvijas “Alfa Romeo” īpašnieku kluba mājaslapā www.alfisti.lv – tur var atrast arī sīkāku informāciju par pasākuma programmu un dalības maksu.

 

Foto: Latvijas “Alfa Romeo” īpašnieku kluba arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē