22.6 °C, 2.4 m/s, 49 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavā – festivāls „Studentu dienas 2014”
Jelgavā – festivāls „Studentu dienas 2014”
11/05/2014

13. un 14. maijā Jelgavā jau 21. gadu norisināsies festivāls “Studentu dienas”. Svētki tiks aizvadīti ar dažādiem kultūras, sporta un izglītības pasākumiem, bet noslēguma koncertā Zemgales Olimpiskā centra (ZOC) skatuvi pieskandinās tautā iemīļotas grupas.

Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

13. un 14. maijā Jelgavā jau 21. gadu norisināsies festivāls “Studentu dienas”. Svētki tiks aizvadīti ar dažādiem kultūras, sporta un izglītības pasākumiem, bet noslēguma koncertā Zemgales Olimpiskā centra (ZOC) skatuvi pieskandinās tautā iemīļotas grupas.

Latvijas studentijas svētkos notiks sporta spēles, konference, olimpiāde un konkursi, kas ļaus ikvienam apmeklētājam plašajā aktivitāšu klāstā atrast sev interesējošu pasākumu un pilnvērtīgi izbaudīt laiku, iegūstot pozitīvas atmiņas un emocijas.

„Studentu dienu” festivāla kulminācija paredzēta noslēguma koncertā 14. maijā ZOC, kur uz galvenās skatuves kāps latviešu grupas – „Tumsa”, „Gainfast”, „Otra puse” un „Autobuss Debesīs”, kā arī studentu grupu konkursa “Iznāc gaismā” uzvarētāji – grupa “On my way”. Uz DJ terases uzstāsies DJ Johansons & DJ Andee, DJ Muzadrive un DJ Andis Miezītis. Ieeja noslēguma koncertā – no pulksten 22. Ieejas maksa – 5 eiro, un biļetes būs nopērkamas pasākuma vietā ZOC, Kronvalda ielā 24a.

13. maijā pulksten 9 no Raiņa parka sāksies tradicionālais Studentu vienotības gājiens, kas noslēgsies ar ziedu nolikšanu pie Latvijas Republikas pirmā prezidenta Jāņa Čakstes pieminekļa un festivāla atklāšanas ceremoniju; pulksten 12 Jelgavas pils Sudraba zālē norisināsies Prezentāciju karaoke, kur katram interesentam būs iespēja parādīt savu radošumu un spēju improvizēt. Dabas draugi un zaļā dzīvesveida piekritēji pulksten 16.30 tiks gaidīti Latvijas Lauksaimniecības universitātes Tehniskajā fakultātē Piedzīvojumu forumā “Dabas olimpiāde”. Festivāla pirmā diena noslēgsies ar Studentu Kino vakaru Jelgavas pils Aulā. Seansa sākums – pulksten 20.

14. maijā pulksten 10 Jelgavas pils stāvlaukuma un parka teritorijā notiks “Netradicionālās sporta spēles”, kur katram sporta entuziastam tiks dota iespēja piedalīties sešās sporta disciplīnās: GHETTO streetball, roku laušanās sacensībās, NDD futbolā, AERODIUM dvieļbolā, virves vilkšanas sacensībās un romiešu cīņās; pulksten 13 Jelgavas pils Aulas foajē sāksies erudīcijas konkurss āķīgu uzdevumu risināšanā “Pirmā palīdzība studentiem”. Izteikt savu viedokli par augstāko izglītību studenti tiks aicināti konferencē “Students – augstākā izglītība. Iespējas un izaicinājums”, kas no pulksten 15 norisināsies LLU Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes zālē un 308. kabinetā. Savukārt pulksten 22 ZOC sāksies festivāla noslēguma koncerts.
 

Informācija sagatavota
 LLU