5 °C, 4.9 m/s, 86.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaJelgavā godināti brīvprātīgā darba veicēji
Jelgavā godināti brīvprātīgā darba veicēji
15/12/2023

Lai godinātu un pateiktos par darbu Jelgavas brīvprātīgajiem, 14. decembrī pasākumā “Gada brīvprātīgais Jelgavā 2023” kopā bija aicināti pilsētas brīvprātīgā darba veicēji.

Novembrī Jelgavas iedzīvotāji un organizācijas tika aicinātas pieteikt godināšanai brīvprātīgā darba veicējus. Kopumā tika saņemti 12 pieteikumi par 13 brīvprātīgā darba veicējiem. Izvērtējot pieteikumus, godināšanai izvirzīti seši. Par pašaizliedzīgu brīvprātīgo darbu pilsētā Jelgavas valstspilsētas domes Pateicības rakstus saņēma Ilona Savčenkova, Artūrs Knope, Kristīne Bogdane, Viktoriia Lysenko, Ģirts Hotiņecs un Diāna Gailuma. A.Knope ir brīvprātīgais biedrībā “Bērnu un jauniešu mūzikas klubs” jau kopš 2004. gada un bez viņa līdzdalības organizācija “BJMK” šodien būtu citādāka. I.Savčenkova tika godināta par mīlestību un rūpēm, ko viņa sniedz bez pajumtes palikušajiem kaķiem. K.Bogdani godināja par paaudžu un dažādo kultūru apvienošanu, pateicoties viņas pozitīvajai rosībai mūsu pilsētas kopiena top draudzīgāka un iekļaujošāka. Par savu enerģiju un vēlmi iedvesmot Jelgavā dzīvojošos ukraiņus iekļauties mūsu sabiedrībā godināta V.Lysenko. Pateicības rakstu saņēma arī Ģ.Hotiņecs par personīgo, principiālo nostāju, atbalstot Ukrainu karā. Viņš sniedzot humāno palīdzību ukraiņiem, vairākkārt pats būdams karstajos punktos. Arī Latvijas Bērnu fonda Jelgavas nodaļas vadītāja D.Gailuma saņēma pateicību par rūpēm, organizējot pasākumus ģimenēm, kurās aug bērns ar īpašām vajadzībām.

Jelgavas pašvaldība un Sabiedriskais centrs pateicās arī kustības “Jelgavas brīvprātīgie” jauniešiem par darbu 2023. gadā, kuri kopumā paveikuši 500 brīvprātīgā darba stundas. Jaunieši palīdz organizēt, vadīt un aprīkot gan pilsētas, gan Sabiedriskā centra pasākumus, koncertus, sporta sacensības, ir vadītas aktivitātes bērniem un ģimenēm, veidotas kartiņas cilvēkiem ar invaliditāti, kā arī palīdzēts Jelgavas biedrību aktivitātēs. Pateicības rakstus saņēma Kristaps Dreijers, Deniss Dolgovs, Samanta Linda Vītiņa, Nora Vītola, Katrīna Butkus un Tīna Reksce.

Pasākuma “Gada brīvprātīgais Jelgavā 2023” mērķis ir pateikt paldies tiem Jelgavas iedzīvotājiem, kas savā brīvajā laikā veic brīvprātīgo darbu sabiedrības labā, veicinot iedzīvotāju un organizāciju interesi un iesaisti brīvprātīgajā darbā.