27.1 °C, 3.2 m/s, 48.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavā izskanēs koncerts „Nāc līdzās Zemgalē!”
Jelgavā izskanēs koncerts „Nāc līdzās Zemgalē!”
15/03/2013

Otrdien, 19.martā, pulksten 14, Jelgavas kultūras namā notiks tradicionālais integratīvā mākslas festivāla „Nāc līdzās” Zemgales koncerts, kurā piedalīsies bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām. Paralēli koncertam kultūras nama vestibilā būs apskatāma arī bērnu tēlotājmākslas un lietišķās mākslas darbu izstāde. Ieeja bez maksas.

Foto: Ivars Veiliņš

Otrdien, 19.martā, pulksten 14, Jelgavas kultūras namā notiks tradicionālais integratīvā mākslas festivāla „Nāc līdzās” Zemgales koncerts, kurā piedalīsies bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām. Ieeja bez maksas.
 
Arī šogad „Nāc līdzās Zemgalē!” Jelgavā vienkopus pulcēs talantīgus bērnus un jauniešus ar īpašām vajadzībām, kuri skatītājus priecēs ar dziesmām, dejām, teatrāliem, muzikāliem un citu veidu priekšnesumiem. Paralēli koncertam kultūras nama vestibilā būs apskatāma arī bērnu tēlotājmākslas un lietišķās mākslas darbu izstāde.
 
„Nāc līdzās!” Zemgales reģionālajā koncertā piedalīsies 20 kolektīviem no visa reģiona, tostarp Jelgavas Bērnu sociālās aprūpes centra audzēkņi. Koncerts ir lieliska iespēja pārliecināties, ka arī bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām ir talantīgi un var dejot, dziedāt, deklamēt dzeju un rādīt kustību teātri.
 
Visi dalībnieki ne tikai sniegs koncertu, bet arī piedalīsies konkursā, kurā žūrija, nosakot labākos priekšnesumus, noskaidros, kuri dalībnieki tiks izvirzīti uz festivāla noslēguma lielkoncertu, kas notiks 8.maijā pulksten 12 Rīgas Stradiņa universitātes aulā.
 
 
Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē