-5 °C, 3.8 m/s, 83.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavā līgos krāšņi un jautri
Jelgavā līgos krāšņi un jautri
18/06/2008

Jelgavas iedzīvotāji un viesi Vasaras saulgriežu svētku pasākumos aicināti piedalīties sestdien 21. jūnijā no plkst. 10.00 un pirmdien, 23. jūnijā plkst. 20.30.

Sestdien, 21. jūnijā, skvērā aiz kultūras nama, no plkst. 10.00 līdz 14.00 notiks tradicionālais Zāļu tirgus, kura laikā interesenti varēs vērot plašu kultūras programmu, apsveikt mazos pilsētniekus, kuri saņems Jelgavas Domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa pasniegtās piemiņas karotītes un piedalīties Jelgavas pašvaldības rīkotā konkursa „Sakoptākais pilsētvides objekts” laureātu apbalvošanā.

Programmā 21. jūnijā skvērā aiz kultūras nama plkst. 10.00 klātesošos priecēs vidējās paaudzes deju kolektīvs „Laipa” un senioru deju kolektīvs „Ozolnieki”, M.Skrinda vadībā. Plkst. 10.40 dejos E.Simsones vadītā TDA „Lielupe”. Plkst. 11.00 Jelgavas Domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš pasniegs piemiņas karotītes 189 jaundzimušiem jelgavniekiem, tajā skaitā arī dvīņiem, kas pasaulē nākuši no šī gada 14. marta līdz 11. jūnijam. Īpaši tiks sveikti arī divas Līgas un septiņi Jāņi, kas pasaulē nākuši no pagājušajiem Saulgriežiem.
Plkst. 11.30 līgošana turpināsies ar folkloras kopu „Dimzēns” V.Lejas vadībā. Plkst. 12.00 tiks sveikti čaklie pašvaldības rīkota konkursa „Sakoptākais pilsētvides objekts” laureāti, kas ar savu darbu darījuši krāšņu Jelgavu.
Plkst. 12.15 Zāļu tirgus apmeklētājus priecēs I.Pauniņa vadītā senioru deju grupa ”Rudens roze”. Plkst. 12.30 tiks sveiktas Līgas un Jāņi, pēc tam būs dzirdamas populāras dziesmas uz mutes ermoņikām un vēlreiz būs iespēja vērot deju grupas ”Rudens roze” priekšnesumu. Plkst. 13.00 plānotas humoristiskas kuplejas Jelgavas Ād. Alunāna teātra aktieru izpildījumā. Arī populāras dziesmas uz mutes ermoņikām varēs atkārtoti klausīties plkst. 13.30 un plkst. 13.40 Līgo svētkus ieskandinās jauniešu kamerkoris „Mītava” un bērnu vokālais ansamblis „Rotiņa” A.Pizikas vadībā.

Savukārt pirmdien, 23. jūnijā no plkst. 20.30 Pils saliņā visi aicināti bez maksas līgot kopā ar aktieri Gunti Skrastiņu un grupu „No pusvārda”, Viktoru Lapčenoku, Zani Gudro, Uģi Rozi, Ievu Pļavnieci, Ivo Fominu un Jāņabērniem Valtu Pūci ar etnogrāfisko ansambli.

Informācija sagatavota
Jelgavas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību sektorā