14.3 °C, 2.3 m/s, 74.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSports“Jelgava/LLU” noslēdz dalību Baltijas volejbola līgā
“Jelgava/LLU” noslēdz dalību Baltijas volejbola līgā
23/02/2020

Jelgavas sieviešu volejbola komanda “Jelgava/LLU” 23. februārī aizvadīja izšķirošo Baltijas volejbola līgas ceturtdaļfināla spēli pret Kauņas komandu. Jelgavnieces piedzīvoja zaudējumu un no tālākās dalības Baltijas līgā izstājās.

Ceturtdaļfinālā komandas spēlēja līdz divām uzvarām. Pirmajā spēlē “Jelgava/LLU” izbraukumā atzina pretinieču pārākumu ar rezultātu 0:3, bet otrajā spēlē, kas norisinājās 22. februārī Jelgavā, smagā piecu setu spēlē uzvarēja ar 3:2 un panāca trešo spēli sērijā. Arī trešā spēle bija spraiga un grūta, jo arī šoreiz uzvarētājas tika noskaidrotas piecos setos – diemžēl ar 3:2 (20:25, 23:25, 25:19, 25:22 un 15:12) uzvarēja Lietuvas komanda, iekļūstot līgas pusfinālā.

“Patiesībā līdz galam nesaprotam, kas notika un kāpēc zaudējām. Mēs bijām noskaņojušās uz uzvaru – to vēlējās katra komandas spēlētāja. Iespējams, pēc uzvarētajiem pirmajiem diviem setiem par ātru sākām priecāties, un rezultātā bija jāspēlē piektais sets, kas bija izšķirošais. Manuprāt, šoreiz pretinieces bija emocionāli stabilākas un arī spēles elementos bija līmenī. Ļoti labi lietuvietes spēlēja aizsardzībā, paceļot arī nereālas bumbas. Uzskatu, ka arī mēs rādījām labu sniegumu, spēle bija baudāma, jo bija garas un skaistas izspēles, tā bija kārtīga cīņa,” vērtē “Jelgava/LLU” kapteine Linda Liniņa. Jāatgādina, ka Baltijas līgas regulāro čempionātu Jelgavas volejbolistes noslēdza 4. pozīcijā un ceturtdaļfinālā tikās ar 5. pozīcijā esošajām Kauņas volejbolistēm.

Lai gan dalība Baltijas līgā noslēgusies, priekšā vēl izšķirošie notikumi Latvijas čempionātā. “Jelgava/LLU” regulāro čempionātu noslēdza 1. pozīcijā un nodrošināja sev vietu pusfinālā. Pagaidām mūsu pretinieces pusfinālā vēl nav zināmas, jo citām komandām priekšā vēl dažas spēles regulārajā čempionātā un ceturtdaļfināls.

Latvijas sieviešu volejbola čempionāta izšķirošie notikumi norisināsies Jelgavā, Jelgavas sporta hallē. 28. martā pulksten 12 sāksies pusfināli. Uzvarētājas 29. martā tiksies cīņā par zeltu, zaudētājas noskaidros bronzas medaļu likteni. “Latvijas čempionātā jebkura komanda var uzvarēt jebkuru, tāpēc grūti prognozēt, kas būs mūsu pretinieces pusfinālā. Jāpiestrādā pie mūsu vājajām vietām un jābūt gatavām spēlēt pret jebkuru no komandām,” norāda L.Liniņa, neslēpjot, ka komandas mērķis Latvijas čempionātā ir zelta medaļas.

Foto: no kluba arhīva

Video: Sporta servisa centrs