16 °C, 4.1 m/s, 62.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaJelgavā no 1. aprīļa – zemāks siltumenerģijas tarifs
Jelgavā no 1. aprīļa – zemāks siltumenerģijas tarifs
13/03/2024

No 1. aprīļa siltumenerģijas tarifs klientiem Jelgavā ir 69,26 EUR/MWh (bez PVN) un tas ir par 3,3 procentiem zemāks nekā siltumenerģijas tarifs martā – 71.59 EUR/MWh (bez PVN).  Siltumenerģijas tarifa izmaiņas ir saistītas ar kurināmo resursu cenu izmaiņām. Kopumā šajā apkures sezonā siltumenerģijas tarifs Jelgavā ir bijis viens no zemākajiem valstī.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija ir atzinusi SIA “Gren Jelgava” siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu un to pamatojuma atbilstību Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 2010. gada 14. aprīļa lēmumam Nr.1/7 „Siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodika” un uzņēmuma noteiktie siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifi var stāties spēkā 2024. gada 1. aprīlī, kā norādīts oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis” publicētajā paziņojumā par noteiktajiem tarifiem.

Lai risinātu visus ar centralizētās siltumapgādes pakalpojumu saistītos jautājumus vai, ja rodas grūtības norēķināties par patērēto siltumu, klienti aicināti sazināties ar “Gren” Klientu apkalpošanas centru Jelgavā pa tālruni 63007055 vai elektroniski e-pastā: klienti.jelgava@gren.com. Detalizēta informācija par rēķiniem un siltumenerģijas patēriņiem klientiem pieejama Gren klientu pašapkalpošanās portāls.