18 °C, 1 m/s, 93 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPasākumiJelgavā norisināsies Jāņu sagaidīšanas koncerts “Gada īsākā nakts”
Jelgavā norisināsies Jāņu sagaidīšanas koncerts “Gada īsākā nakts”
10/06/2022

18. jūnijā pulksten 20 brīvdabas koncertzālē “Mītava” norisināsies par tradīciju kļuvušais Jāņu ielīgošanas koncerts “Gada īsākā nakts”.

Koncertu arī šogad vadīs TV dīva Jana Duļevska un radio “Star FM” ētera balss Jānis Romanovskis, kurš atzīst, ka viņam ir prieks būt par daļu no jauniedibinātās tradīcijas – gada īsāko nakti sagaidīt Jelgavā. “Aicinu arī Jūs sagaidīt saulgriežus skaļi, jautri un lieliskā kompānijā, ko caurvīs aktuālas pašmāju dažādu žanru melodijas,” tā J.Romanovskis.

 

Tāpat Jana Duļevska atzīst, viņasprāt, Jāņu un Līgo svētku laikā skanošajām dziesmām ir cita noskaņa, sajūtas un lidojums. “Šajā laikā atļaujos dziedāt mazliet šķībi, taču no sirds un skaļi. Divus gadus to nebija iespēja darīt visiem kopā koncertos, nu atkal kopā dziedāsim, kā agrāk līdz pat rītam, un tas būs brīnišķīgi,” tā J.Duļevska.

 

Pasākuma organizatori norāda, ka koncertā varēs apskatīt šā brīža muzikālo žanru dažādību, jo robežu vairs nav ne stiliem, ne mūzikai, un arī svētku svinēšanai. Šis koncerts parādīs, ka līdzās var pastāvēt latviešu tradicionālā mūzika, popmūzika un hiphops. Šogad koncertā piedalīsies Aija Vītoliņa, Katrīna Dimanta, Grēta Grantiņa, Kato, Zebrene, Mārcis Auziņš, Ivo Fomins, Jānis Stībelis, Guntars Račs un “Saldās sejas”, “Sudden Lights”, “Very Cool People”, “Elektrofolk”, “Latgaliešu Reps”, “Jauno Jāņu Orķestris”, “Dziļi Violets” un daudzi citi mākslinieki.

 

Jāpiebilst, ka pēc koncerta pulksten 23 uz ballīti līdz rīta gaismai aicinās DJ Markus Riva.

 

Biļetes iespējams iegādāties ŠEIT.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informāciju sagatavoja

SIA “Art Management Group”