20 °C, 2 m/s, 73 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavā norisināsies projekta “Sporto visa klase” fināls
Jelgavā norisināsies projekta “Sporto visa klase” fināls
28/05/2019

Otrdien, 28.maijā pulksten 11.00 Zemgales Olimpiskajā centrā norisināsies Latvijas Olimpiskās komitejas iniciētā projekta “Sporto visa klase” FINĀLS.

Noslēgumam tuvojas 2018./2019.mācību gads un arī projekta “Sporto visa klase” piektā sezona, kurā iesaistījās 330 2. – 6. klases no 70 Latvijas pašvaldībām, kopumā pulcējot 7500 dalībnieku.

 

Lai noskaidrotu klases, kuras finālsacensībās pārstāvēs savas izglītības iestādes, projekta gaitā dalībniekiem reģiona ietvaros bija jāpārvar divas atlases kārtas. Pirmajā kārtā dalībnieki sacentās stafetēs, veica labo darbu ar moto “Visi kopā mēs to varam”, kā arī tika vērtētas skolēnu sekmes.

 

Pirmās kārtas grupu uzvarētājiem bija jācīnās 2.kārtā, kurā dalībniekiem bija jāaizvada tautas bumbas sacensības un vispārējās fiziskās sagatavotības testi. Jāpiezīmē, ka projekta 2.klases finālsacensībās nepiedalās.

 

Finālsacensībās startēs 20 labākās klases četrās vecuma grupās, kuras sacentīsies dažādās sportiskās aktivitātēs, parādīs zināšanas par Olimpisko kustību, iesniegs gada vērtējumus mācībās, kā arī būs īpaša sacensība pedagogiem.

 

Interesants fakts, ka trīs reģionus katrā vecuma grupā finālsacensībās pārstāvēs viena skola – Jelgavas 4.vidusskola (Zemgales reģions), V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola (Kurzemes reģions) un Valmieras Pārgaujas sākumskola (Vidzemes reģions).

 

Projekta “Sporto visa klase” 5.sezonas finālsacensības apmeklēs arī Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska.

 

Projekta “Sporto visa klase” 5.sezonas finālsacensību dalībnieki

 

Informācija un foto: Latvijas Olimpiskā komiteja