13.7 °C, 0.4 m/s, 94.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaJelgavā notiks semināri par energoefektivitāti dzīvokļu īpašniekiem un uzņēmumiem
Jelgavā notiks semināri par energoefektivitāti dzīvokļu īpašniekiem un uzņēmumiem
15/02/2018

Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūcija Altum šā gada 15. februārī organizēs seminārus Jelgavā par pieejamo ES fondu un valsts atbalstu energoefektivitātes pasākumu īstenošanai daudzdzīvokļu ēkās un uzņēmumu ēkās, informē ministrijā.

15. februārī plkst. 11.00 Jelgavā, Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā notiks seminārs par pieejamo ES fondu un valsts atbalstu energoefektivitātes pasākumu īstenošanai daudzdzīvokļu ēkās. Uz semināriem aicinām namu pārvaldīšanas uzņēmumu, dzīvokļu īpašnieku biedrību un būvniecības uzņēmumu pārstāvjus, kā arī daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vecākos.

 

Semināru laikā klātesošie tiks informēti par atbalsta programmas „Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu dzīvojamās ēkās” nosacījumiem, tehniskās dokumentācijas sagatavošanas aspektiem, lēmuma pieņemšanas procedūru, kā arī līdzfinansējuma saņemšanas aspektiem un būvniecības darbu veikšanas iepirkuma procedūras organizēšanu. Semināros piedalīsies arī Latvijas komercbanku pārstāvji, kas informēs par banku nosacījumiem finansējuma saņemšanai daudzdzīvokļu ēku atjaunošanai.

 

Paralēli, šā gada 15. februārī plkst. 11:00 Jelgavā, Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā notiks arī seminārs “Uzņēmumu energoefektivitāte. Prasības un finansējums”. Semināru laikā klātesošie tiks informēti par energoefektivitātes likuma prasībām uzņēmumu energoefektivitātes jomā, ES fondu atbalsta programmas “Veicināt efektīvu energoresursu izmantošanu, enerģijas patēriņa samazināšanu un pāreju uz AER apstrādes rūpniecības nozarē” otrās projektu iesniegumu atlases kārtas pamatnosacījumiem, kā arī par energoefektivitātes iespējām samazināt izmaksas un uzlabot uzņēmumu konkurētspēju.

 

Detalizētāka informācija par visu semināru norises vietām, dienas kārtību un reģistrēšanos dalībai tajos pieejama Ekonomikas ministrijas mājaslapā. Papildu informāciju var saņemt Ekonomikas ministrijā (dzivosiltak@em.gov.lv, 67 013 240). Jaunumiem par ēku energoefektivitāti var sekot līdzi arī twitter.com/siltinam un facebook.com/dzivosiltak. Informatīvos pasākumus organizē Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūcija Altum informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” ietvaros.

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē