18.7 °C, 4 m/s, 74 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavā notiks seminārs par pirmo pieredzi ESF finansēto projektu gatavošanā
Jelgavā notiks seminārs par pirmo pieredzi ESF finansēto projektu gatavošanā
28/02/2005

Seminārā paredzēts diskutēt par pirmo pieredzi Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektu sagatavošanā un izvērtēšanā, kā arī informēt par ESF atbalsta jomām Latvijā un projektu ieviešanas progresu, portālu jelgava.lv informēja Labklājības ministrijas Komunikācijas departamentā.

Seminārā speciālisti informēs arī par to, kādas projektu izmaksas var tikt segtas no ESF līdzekļiem. Plānots stāstīt arī par projektu ieviešanas procesa uzraudzību.

Semināri notiks arī Saldū, Ventspilī, Jēkabpilī, Daugavpilī, Rēzeknē, Valmierā, Gulbenē, Ogrē un Tukumā. Tajos aicināts piedalīties ikviens, kurš ieinteresēts attīstīt pakalpojumus savas institūcijas, pagasta, pilsētas, rajona vai novada mērogā un interesējas par iespējām, ko ESF sniedz labklājības, izglītības un ekonomikas nozarē.

Par dalību seminārā nav jāmaksā.

Semināros piedalīsies lektori no Labklājības, Ekonomikas, kā arī Izglītības un zinātnes ministrijas, Nodarbinātības valsts aģentūras, Profesionālās izglītības attīstības aģentūras un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras.

Semināriem var pieteiktiem Valsts administrācijas skolā. Kontaktpersona: Māra Grudule (, tālr. 7213478).

Informācija par semināru pieejama arī ES fondu mājas lapā www.esflatvija.lv .

Semināri tiek organizēti Eiropas Savienības PHARE 2002. gada nacionālās programmas pakalpojuma līguma “Īstermiņa konsultācija apmācību plāna par ESF izstrādei un informatīvo materiālu par ESF izstrādei” projekta ietvaros.

Informāciju sagatavoja Marta Romanova, portāla redaktore