23.9 °C, 3.4 m/s, 41.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgava piedalīsies VI Latvijas Tūrisma informācijas tirgū Madonā
Jelgava piedalīsies VI Latvijas Tūrisma informācijas tirgū Madonā
03/06/2019

Sestdien, 8.jūnijā, Jelgavas reģionālā tūrisma centra (JRTC) tūrisma speciālisti dosies uz Madonu, kur norisināsies VI Latvijas Tūrisma informācijas tirgus un tā apmeklētājiem sniegs informāciju par plašo tūrisma piedāvājumu Jelgavā un apkārtnē.

Latvijas Tūrisma informācijas tirgus ir ikgadējs pasākums, kas katru gadu norisinās citā Latvijas pilsētā un šogad visus interesentus uzņems Madona īpaši izveidotā Latvijas novadu informācija telšu pilsētiņā pie Saieta laukuma. Pasākumā piedalīsies un informāciju par aktualitātēm tūrismā varēs iegūt no 20 dažādu Latvijas pilsētu pārstāvjiem.

JRTC speciālisti pasākuma laikā aicinās uz Jelgavu izmēģināt jaunos Jelgavas pilsētas iepazīšanas maršrutus, izmantot audiogidus, apmeklēt nozīmīgākos apskates objektus, kā arī piedalīties daudzveidīgajos festivālos vasaras laikā Jelgavā – Starptautiskajā Smilšu skulptūru festivālā, Piena, maizes, medus svētkos, Piena paku laivu regatē un citos. Teltī būs iespēja saņemt izsmeļošu informāciju no tūrisma speciālistiem par aktuālajiem tūrisma piedāvājumiem, 2019.gada tūrisma materiālus par Jelgavu un apkārtni, kā arī piedalīties viktorīnā saistībā ar Jelgavu.

Vienlaicīgi ar Tūrisma informācijas tirgu, Saieta laukumā noritēs arī Madonas pilsētas svētki ar amatnieku un mājražotāju tirdziņu.

VI Latvijas Tūrisma informācijas tirgu organizēLatvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācija “LATTŪRINFO” kopā ar Madonas novada pašvaldību. Pasākuma organizatoru gods katru gadu tiek izlozēts un pērn izlozes uzvarētāji bija Madonas pašvaldība.

Foto: Samanta Amanda Gulbe