17 °C, 1 m/s, 88.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavā plānots ražot vegāniem un veģetāriešiem paredzētu pārtiku
Jelgavā plānots ražot vegāniem un veģetāriešiem paredzētu pārtiku
16/11/2018

Šodien, 16.novembrī, Jelgavas pilsētas dome un SIA “Nature Foods” noslēdza līgumu par jaunas ražošanas ēkas būvniecību Prohorova ielā 13. Uzņēmuma pamatdarbība ir vegāniem un veģetāriešiem paredzētu pārtikas produktu receptūru izstrāde, pārstrādes tehnoloģiju izstrāde, ražošana un izplatīšana. Galvenais produkts ir no pākšaugu proteīna iegūstams dzēriens – veselīga alternatīva govs pienam. Tāpat plānota arī uzkodu ražošana no zirņu proteīna.

Līgums paredz, ka Prohorova ielā 13 tiks uzbūvēta ražošanas ēka vismaz 4000 kvadrātmetru kopplatībā. Kopējās investīcijas ražotnes izveidošanā tiek plānotas 7 000 000 eiro apmērā. Investīciju avots – investoru pašu kapitāls. Piebilstams, ka uzņēmums plāno vismaz 61 jaunu darbavietu.

 

Jelgavas pilsētas pašvaldība zemes gabala izmantošanai nodrošinās inženiertehniskās apgādes tīklus un piebraucamo ceļu atbilstoši ERAF līdzfinansētam projektam “Tehniskās infrastruktūras sakārtošana uzņēmējdarbības attīstībai degradētā teritorijā”. Projekta mērķis ir pārbūvēt un atjaunot Garozas, Prohorova un Neretas ielas, pārbūvējot un paplašinot braukšanas joslas, kā arī izbūvējot autobusu pieturas, apgaismojumu, inženiertīklus, apvienoto gājēju un velosipēdistu ceļu. Novecojušās ielu infrastruktūras uzlabošana paredzēta 2019. un 2020.gadā.

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldība

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē