12 °C, 1.1 m/s, 96.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPasākumiJelgavā sākas brīvdabas koncertsezona
Jelgavā sākas brīvdabas koncertsezona
30/05/2020

Brīvdabas koncertzālē “Mītava” izziņoti pirmie pasākumi brīvdabas koncertsērijā “uz Tu”. Mākslinieki, tāpat kā skatītāji, ir noilgojušies pēc kopējām sajūtām, dzīvām emocijām un skaļiem aplausiem, tāpēc iestāde “Kultūra” ielūdz uz diviem īpašiem koncertiem un satikšanos klātienē 11. un 12. jūnijā ar ģitāristiem Mārci Auziņu un Kasparu Zemīti, kā arī šarmantajām māksliniecēm Rēziju Kalniņu un Aiju Vītoliņu.

11. jūnijā pulksten 19 uz muzikālu tikšanos aicina ģitāras virtuozs Mārcis Auziņš ar solo programmu “Aizrautība”. “Ir liels izaicinājums un reizē unikalitāte, kad tikai viens mākslinieks spēj noturēt skatītāju uzmanību ar savu priekšnesumu vairāk nekā stundas garumā, šajā gadījumā – ar ģitārspēles virtuozitāti. To var tikai ar aizrautību, un Mārcis Auziņš ir gatavs aizraut savā mūzikas pasaulē arī klausītājus. Īpašā vakara viešņa būs dziedātāja Aija Vītoliņa,” informē brīvdabas koncertzāles “Mītava” mākslinieciskais vadītājs Sandis Kalniņš. Savukārt 12. jūnijā pulksten 19 uzstāsies unikāls duets – aktrise Rēzija Kalniņa un ģitārists Kaspars Zemītis. Dzeja un mūzika vienosies programmā “Brīdis pēc vakariņām”, kurā mākslinieki dalīsies ar tiem dzejoļiem, kuri uzrunājuši viņu sirdis.

 

S.Kalniņš skaidro, ka koncertsērijas “uz Tu” mērķis ir savest kopā mūziķus un klausītājus, lai atkal būtu kopā – uz Tu. Ievērojot valstī esošo situāciju, koncertu rīkotāji īpašu uzmanību pievērsīs visiem valstī noteiktajiem ierobežojumiem. Šobrīd pārdošanā nonākušas pirmās 40 biļetes, bet situācijā, ja līdz koncertu norisei tiks lemts par papildus pulcēšanās ierobežojumu atvieglojumiem, biļešu skaits tiks palielināts. Biļetes uz koncertu pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv. Vienas biļetes cena – 15 eiro.

 

 

Foto un informācija: Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”