24.8 °C, 1.4 m/s, 47.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavā sākās Starptautiskā darba nometne Lediņos
Jelgavā sākās Starptautiskā darba nometne Lediņos
14/08/2006

Jaunieši ieradās Jelgavā 12. augustā un 13. augustā devās uz atrakciju parku Siguldas rajonā „Meža Kaķis”, lai iepazītu Latviju un iegūtu iespaidus par iespējām izvietot interesantas instalācijas „Lediņos”. Šodien ir pirmā darba diena, kad notiek darbs pie teritorijas sakopšanas, notiek gatavošanās plānotajiem darbiem un instalāciju veidošanai. Katru darba dienu brīvprātīgajiem būs jāsagatavo prezentācijas par savu valsti un/vai jāpiedalās bērnu vasaras nometnes aktivitātēs, tādējādi informējot mazos jelgavniekus par savu motivāciju piedalīties brīvprātīgo darba nometnē.

Dzīvošana dalībniekiem tiek nodrošināta „Lediņos” un ēdināšanu nodrošina Zemgales NVO centrs ar sadarbības partneru atbalstu. Nometnes darba valoda ir angļu valoda.
Divi profesionāli meistari, kas darbosies nometnē, palīdzēs brīvprātīgo darbā ar profesionālu un praktisku padomu, jo dalībniekiem nav nepieciešama speciāla pieredze vai iemaņas. Līdzīgas nometnes notiek visā pasaulē, kur jauniešiem ir iespēja gan iepazīt citas valstis, gan arī dalīties ar savu kultūru.

Brīvprātīgo nometnes idejas autore un vadītāja ir Kaisa Palonena no Somijas, kas Zemgales NVO atbalsta centrā pusgadu ir darbojusies kā brīvprātīgā.
Darba nometnes rezultātus varēs apskatīt piektdien pēcpusdienā, kad būs pabeigti visi nometnē darāmie darbi. Par iepriekšminēto informēsim atsevišķi.

Brīvprātīgo darba nometni Jelgavā atbalsta Jelgavas dome, BJC „Junda”, Zemgales NVO centrs un SIA „Zelta Vārpa 5”.

Kontaktinformācija:
Uldis Dūmiņš
Tālr. 3021910, 2 9802373
e-pasts: