17.4 °C, 1.8 m/s, 90.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavā sākusies apkures sezona
Jelgavā sākusies apkures sezona
27/09/2018

Šonedēļ Jelgavā apkuri pieslēgt ir izvēlējušies trīs daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iedzīvotāji, kā arī ir saņemti vairāki iesniegumi no namu pārvaldniekiem ar lūgumu atsevišķām daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām pieslēgt apkuri no 1. oktobra. Jelgavā ir arī vairākas dzīvojamās mājas, kuru iedzīvotāji ir izvēlējušies apkuri vasarā neatslēgt. Pazeminoties āra gaisa temperatūrai, apkure šajās mājās ieslēdzas automātiski.

Kārtība, kādā Jelgavā tiek pieslēgta apkure, ir palikusi nemainīga – dzīvokļu īpašniekiem ir jāgriežas pie savas mājas kontaktpersonas (mājas vecākā) vai pie sava nama pārvaldnieka, kas ir saņēmusi dzīvokļu īpašnieku pilnvarojumu kārtot ar apkures un karstā ūdens pieslēgšanu un režīmiem saistītus jautājumus, un mājas pilnvarotā kontaktpersona kopā ar pārvaldnieku dod rakstisku norādījumu apkures pieslēgšanai mājai. Mājām, kuru iedzīvotāji ir apzinīgi maksājuši par siltumenerģiju un nav izveidojies parāds, apkuri var pieslēgt 48 h laikā. 

 

Siltumenerģijas tarifs Jelgavā 2018. gada oktobrī ir 51.73 EUR/MWh + PVN (12% – iedzīvotājiem; 21% – pārējiem klientiem) un tas nav mainījies kopš 2017. gada aprīļa. Tā kā šajā periodā kurināmās šķeldas cena ir pieaugusi par vairāk nekā 30%, SIA “Fortum Jelgava” ir sagatavojusi iesniegšanai Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā tarifu, kas paredz 4,9% pieaugumu. Piedāvātais tarifs – 54.28 EUR/MWh (bez PVN), varētu stāties spēkā 2018. gada 1. novembrī.

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldība

 

Informācija sagatavota
SIA “Fortum Jelgava”