19.1 °C, 1.8 m/s, 94 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaJelgavā sestdien notiks Latvijas Tūrisma informācijas tirgus
Jelgavā sestdien notiks Latvijas Tūrisma informācijas tirgus
23/05/2024

25. maijā no pulksten 9 līdz 15 Hercoga Jēkaba laukumā norisināsies IX Latvijas Tūrisma informācijas tirgus, pulcējot tūrisma informācijas centrus no visas Latvijas.

Iesākoties vasaras ceļošanas sezonai, Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs sadarbībā ar Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociāciju “LATTŪRINFO” Jelgavā rīko IX Latvijas Tūrisma informācijas tirgu. Jelgavnieki un pilsētas viesi aicināti uz Hercoga Jēkaba laukumu, kur Latvijas TIC pārstāvji prezentēs un stāstīs par aizraujošu atpūtu ģimenes un draugu lokā tepat Latvijā. IX Latvijas Tūrisma informācijas tirgū piedalīsies Jelgavas, Dobeles, Bauskas, Aizkraukles, Kurzemes, Ventspils, Vidzemes piekrastes, Rīgas, Ogres, Valmieras, Madonas, Smiltenes, Gulbenes, Preiļu un Daugavpils tūrisma centri. Apmeklētāji varēs saņemt bezmaksas informatīvus tūrisma materiālus un brošūras, kā arī piedalīties viktorīnās.

Jelgavas tūrisma informācijas centra teltī ikviens varēs uzzināt par Jelgavas vasaras sezonas jaunumiem un aktuāliem piedāvājumiem, piemēram, par ūdens tūrisma piedāvājuma papildinājumu, pasākumiem, atpūtas iespējām ģimenēm ar bērniem un saņemt vasaras piedāvājuma brošūru.

Pasākuma organizatoru godu un pienākumu Jelgava ieguva 2023. gadā VIII Latvijas tūrisma informācijas tirgū Ogrē, kur izlozes rezultātā tika noteikts nākamais tirgus organizētājs. Savukārt šogad 25. maijā pulksten 13.30 tiks izlozēts nākamā gada Latvijas Tūrisma informācijas tirgus galamērķis.

Pasākuma laikā tiks veikta foto/video uzņemšana pasākumu publicitātes un sabiedrības informēšanas nolūkos, veidojot un atspoguļojot darba procesu, līdzekļu izlietojumu un nodrošinot informācijas pēctecību nākamajām paaudzēm un kultūras attīstību un kultūras mantojuma saglabāšanu.

Papildus informācija par personu datu apstrādi Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā, t.sk.datu subjekta tiesību uzskaitījums, pieejams tīmekļa vietnē ŠEIT.