22.8 °C, 2.8 m/s, 44.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavā stiprais vējš pārciests mierīgi
Jelgavā stiprais vējš pārciests mierīgi
13/03/2020

Ceturtdien līdz pulksten 20 Jelgavā reģistrētas stiprākās vēja brāzmas 21,4 metri sekundē, bet naktī uz piektdienu – 20,9 metri sekundē. Operatīvie dienesti ziņo, ka pilsētā stiprais vējš nav radījis būtiskus postījumus. Ugunsdzēsēji nav saņēmuši nevienu izsaukumu uz stiprā vēja radīto seku novēršanu, bet Pašvaldības operatīvajā informācijas centrā (POIC) ienākuši pieci ziņojumi.

“Trīs ziņojumi ir par vēja sagrozītām luksoforu konsolēm Rūpniecības ielas un Pulkveža Oskara Kalpaka ielas un Rūpniecības ielas un Tērvetes ielas krustojumos, kā arī esam saņēmuši ziņojumu no pilsētas mežziņa par to, ka Pasta ielā 48 pie privātīpašuma ir nolūzis koks, bet SIA “Kulk” ir ziņojis par nolūzušu koku suņu pastaigu laukumā Atmodas ielā,” norāda POIC, papildinot, ka informācija ir nodota atbildīgajām iestādēm.

 

Valsts ugunsdzēsības glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde pagājušajā diennaktī pavisam 45 reizes devusies likvidēt spēcīgā vēja radītās sekas, taču Jelgavā nav saņemts neviens izsaukums.

 

Latvijas vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka arī piektdien teritorijas lielākajā daļā būs nokrišņi – lietus, slapjš sniegs, vakarā arī sniegs. R/DR vējš pastiprināsies brāzmās līdz 15-18 metriem sekundē, dienas laikā vējš pierims. Gaisa temp. +4…+7 grādi.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē