20.1 °C, 1.2 m/s, 88.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavā sveic skolotājus
Jelgavā sveic skolotājus
29/09/2006

Jelgavas Domes pateicības rakstus par uzticību izglītībai un ieguldījumu jauno Jelgavas iedzīvotāju izglītošanā saņems Jelgavas 1.ģimnāzijas vēstures skolotāja Baiba Geidāne, latviešu valodas un literatūras skolotāja Vija Kalēja un sporta skolotāja Ruta Šķiliņa. No Jelgavas 4.vidusskolas pateicības raksti tiks pasniegti ķīmijas skolotājai Skaidrītei Uvenai, matemātikas skolotājai Ritai Zeidenbergai un 5.vidusskolas sākumskolas skolotājai Feodorai Semusevai.
Tāpat pateicība tiks izteikta Spīdolas ģimnāzijas krievu valodas un literatūras skolotājai Ārijai Mūrniecei, 4.pamatskolas 5 un 6 gadīgo bērnu apmācību skolotājai Maijai Krūmiņai, skolas bibliotekārei Irmai Rozentālei un pagarinātās dienas grupas skolotājai Dzintrai Rudzurogai.
No vakara (maiņu) vidusskolas pateicības saņems Salimons Kivlis, kurš skolā māca ģeogrāfiju un pirmsskolas izglītības iestādes „Vārpiņa” un Jelgavas bērnu un jaunatnes sporta skolas skolotāji Rolands Čuhalovs un Ruta Kļaviņa. Arī Jelgavas psihoneiroloģiskās slimnīcas skolotājas Sarmīte Krasta, Anastasija Piļņikova un Mirdza Sīka, kuras apmāca ilgstoši slimos bērnus, saņems pateicības rakstus.

Savukārt Ministru kabineta atzinības rakstus skolotājiem veltītajā pasākumā saņems trīs pilsētas skolotāji – Jautrīte Rutkovska no Jelgavas Sākumskolas par ilggadēju un godprātīgu pedagoģisko darbu bērnu izglītošanā, 2. pamatskolas skolotāja Mārīte Neivarte par nozīmīgu ieguldījumu skolēnu izglītošanā un pilsoniskajā audzināšanā un Alfreds Holsts no 6. vidusskolas saņems atzinības rakstu par radošu un kreatīvu pedagoga darbu vispārējā izglītībā.

Muzikālo sveicienu pilsētas skolotājiem sniegs Jelgavas Mūzikas vidusskolas un Jelgavas 4.vidusskolas audzēkņi.

Informāciju sagatavoja
Jelgavas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste
Laura Majore