19.9 °C, 6.3 m/s, 82.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavā tiekas pārstāvji no sadraudzības pilsētām projekta „Bērnu labā” ietvaros
Jelgavā tiekas pārstāvji no sadraudzības pilsētām projekta „Bērnu labā” ietvaros
04/10/2006

Nakas komūnas un Baranoviču pilsētas delegācijas pārstāvji Jelgavā uzturēsies no 4. oktobra līdz 6. oktobrim un vizītes laikā plāno apmeklēt Jelgavas Sociālo lietu pārvaldi, Bērnu un ģimenes atbalsta centru, Jelgavas reģionālo Pieaugušo izglītības centru, Bērnu un jauniešu centru „Junda”, kā arī tikties ar attiecīgo jomu speciālistiem. Vizītes ietvaros tiks demonstrēta filma, ko veidojuši jaunieši par riska grupas bērnu, jauniešu dzīves apstākļiem un nākotnes sapņiem.

Projekts „Bērnu labā” ir trīs pušu – Baranoviču, Nakas komūnas un Jelgavas – sadarbības projekts. Tā galvenais mērķis ir nodrošināt atbalstu bērniem un vecākiem. Projekts ir vērsts uz riska grupas bērniem, jauniešiem un viņu ģimenēm, speciālistiem, kuru darbības jomā ietilpst šīs riska grupas, kā arī atbildīgajiem politiķiem.

Projekta „Bērnu labā” apakšmērķi ir attīstīt atbalsta nodrošinājuma metodes sociāla riska ģimenēm ar bērniem, veicināt attiecīgajā jomā strādājošā personāla kompetences izaugsmi, izveidot stratēģiju atbalsta nodrošinājumam riska ģimenēm ar bērniem, pilnveidot zināšanas par riska grupas bērnu un trīs pušu pašvaldību attiecībām.

Informāciju sagatavoja
Jelgavas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste
Laura Majore