10.9 °C, 2.4 m/s, 85.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavā – UEFA Eiropas līgas spēle
Jelgavā – UEFA Eiropas līgas spēle
01/07/2014

2014./2015. gada UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā futbola klubs „Jelgava” startēs pret spēcīgo Norvēģijas komandu no Trondheimas „Rosenborg”. 3. jūlijā jelgavniekiem paredzēta spēle viesos, bet nedēļu vēlāk, 10. jūlijā, pulksten 19 komandas tiksies atbildes spēlē Zemgales Olimpiskajā centrā.

Foto: Ivars Veiliņš

2014./2015. gada UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā futbola klubs „Jelgava” startēs pret spēcīgo Norvēģijas komandu no Trondheimas „Rosenborg”. 3. jūlijā jelgavniekiem paredzēta spēle viesos, bet nedēļu vēlāk, 10. jūlijā, pulksten 19 komandas tiksies atbildes spēlē Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC).

Biļetes var iegādāties “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās, kā arī www.bilesuserviss.lv mājas lapā. Futbola draugiem biļetes cena ir 4,00 EUR, bet fanu sektoros cena 2,00 EUR. Tie, kas biļetes nebūs paspējuši iegādāties iepriekšpārdošanā, tās varēs iegādāties ZOC kasē no 10. jūlija pulksten 17, un tās maksās 5,00 EUR.

Šveices pilsētā Nionā notikusi 2014./2015. gada UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra pirmās un otrās kārtas izloze. Futbola klubs “Jelgava” startēs pret spēcīgo Norvēģijas komandu no Trondheimas “Rosenborg”. Latviju šogad UEFA Čempionu līgas kvalifikācijā pret zviedru “Malmo” pārstāvēs Ventspils pilsētas futbola komanda, bet Eiropas līgas turnīrā startēs Rīgas un Daugavpils “Daugavas”, kā arī šī gada Latvijas kausa ieguvēji “Jelgava”. Debija jelgavniekiem uz Eiropas līgas skatuves bija 2010. gadā, kad kvalifikāciju jelgavnieki sāka uzreiz ar otro kārtu, kur divu spēļu summā (2:2) zaudēja spēcīgajiem norvēģiem “Molde”.
 

Informācija sagatavota
FK ”Jelgava”