18 °C, 2.6 m/s, 89 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas 4. vidusskola aicina uz 75 gadu jubilejas salidojumu
Jelgavas 4. vidusskola aicina uz 75 gadu jubilejas salidojumu
20/02/2020

14. martā Jelgavas 4. vidusskola atzīmēs 75 gadus kopš dibināšanas 1945. gadā, kad tā bija pazīstama kā Jelgavas 2. septiņgadīgā skola. Zīmīgā jubileja tiks svinēta ar salidojumu, uz kuru lūgti visi skolas absolventi.

Salidojuma oficiālā daļa 14. martā sāksies pulksten 15 ar dalībnieku reģistrāciju, bet pulksten 16 norisināsies svinīgais pasākums skolas koncertzālē. Pulksten 18 ielūgumus saņēmušie pasākuma dalībnieki dosies uz svinīgo pieņemšanu pie skolas direktora Agra Celma lekciju zālē, bet absolventi, skolotāji un darbinieki tiksies klasēs, informē Jelgavas 4. vidusskolas direktora vietniece audzināšanas darbā Sanita Baltiņa

Vakara gaitā uzstāsies pūtēju orķestris “Rota” un būs skatāma izstāde “Iekāp 45. gadā”, ikvienam būs iespēja nofilmēt videosveicienu un atstāt savu ierakstu skolas atmiņu grāmatā, kā arī darbosies fotostūrītis. Tāpat notiks salidojuma balle divās zālēs ar grupu “Mākoņstūmēji” un absolventu grupām.

S.Baltiņa piebilst, ka 14. marta pasākumi iesāksies ar tradicionālo absolventu basketbola kausu. Savukārt jau dienu iepriekš – 13. martā pulksten 11 skolā izskanēs koncerts “Atmiņu prieks” un pulksten 13 notiks došanās uz piemiņas brīžiem pie aizsaulē aizgājušo skolotāju kapu kopiņām.

Uz salidojumu un skolas svinībām gaidīti gan Jelgavas 4. vidusskolas, gan Jelgavas 2. septiņgadīgās/astoņgadīgās skolas absolventi. Dalību skolas salidojumam iepriekš jāpiesaka pa tālruni 63029555 vai e-pastu 4vsk@izglitiba.jelgava.lv. Katrs salidojuma dalībnieks aicināts ņemt līdzi savas atmiņas par skolas gadiem, kā arī nelielu groziņu. Vairāk informācijas par salidojuma norisi var iegūt skolas interneta vietnē www.4vsk.jelgava.lv vai pa e-pastu 4vsk@izglitiba.jelgava.lv.

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē