-6 °C, 3.1 m/s, 87.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas 4. vidusskolā viesojas TTT basketbolistes
Jelgavas 4. vidusskolā viesojas TTT basketbolistes
18/02/2008

Pirmdien, 18.februārī SIA “Fazer maiznīca” Jelgavas 4. vidusskolai dāvina nepieciešamo sporta inventāru. Lai pasākums izvērstos par īstiem sporta svētkiem, skolā viesojas un draudzības sporta spēlē ar skolēniem piedalās “TTT/Rīga” basketbolistes.

“Jelgavas 4. vidusskolai dāvinām lielos sporta solus, ko skola norādīja kā šobrīd visnepieciešamāko sporta inventāru,” saka Ivars Skrebelis, SIA “Fazer maiznīcas” rīkotājdirektors. “Lai šos svētkus padarītu vēl priecīgākus, uz skolu aicinājām profesionālus sportistus. Pirms gada skolā viesojās “Barons” basketbolisti, savukārt šogad skolu apmeklē basketbola komandas “TTT/Rīga” sportistes,” stāsta Ivars Skrebelis.

“Ļoti priecājamies par šo atbalstu – jaunajiem sporta soliem. Vēl lielāks prieks skolēniem ir par iespēju tikties un spēlēt kopā ar “TTT/Rīga” basketbolistēm. Tā skolēniem ir vērtīga pieredze un interesants piedzīvojums, kas motivēs sasniegt vēl labākus rezultātus sportā,” saka Jelgavas 4. vidusskolas sporta skolotāja Dace Dombrovska.

Pasākuma laikā tiek sveikti arī 2007./2008. mācību gada 1. semestra “Druvas Spēkavota līgas” uzvarētāji, kas uzrādījuši vienus no labākajiem sporta normatīvu rezultātiem sava vecuma grupās – 12. klases skolēni Maija Roziņa un Viesturs Okmanis un 9. klases skolnieces Ieva Lejiņa un Inga Staņuna.


Papildinformācijai:
Ingars Rudzītis, Tālr.: 67814232, Mob.: 26176688.
E-pasts:

TTT/Rīga basketbolistes un Jelgavas 4. vidusskolas direktors Agris Celms un basketbolistes. Foto no Weber Shandwick pārstāvniecības Latvijā arhīva.