25.2 °C, 4.7 m/s, 47.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas 6. vidusskola īsteno un turpinās īstenot pirmsskolas izglītības un pamatizglītības programmas
Jelgavas 6. vidusskola īsteno un turpinās īstenot pirmsskolas izglītības un pamatizglītības programmas
11/01/2021

Sociālajā tīklā Facebook izplatīta nepatiesa un maldinoša informācija par Jelgavas 6. vidusskolas izglītības programmām, tāpēc Jelgavas pilsētas Izglītības pārvalde informē, ka Jelgavas 6. vidusskola īsteno un turpinās īstenot pirmsskolas izglītības un pamatizglītības programmas. Jelgavnieki aicināti kritiski izvērtēt jebkādu informāciju, kas tiek pausta no neoficiāliem avotiem.

Realizējot Jelgavas pilsētas skolu tīkla sakārtošanu, 2019. gadā dome nolēma no 2019./2020. mācību gada Jelgavas 6. vidusskolā neuzņemt 10. klases skolēnus, 11. un 12. klašu audzēkņiem saglabājot iespēju vidusskolu pabeigt savā mācību iestādē. Šogad, 2021. gadā, 12. klasi Jelgavas 6. vidusskolā beidz pēdējā vidusskolas klase.

 

Jaunajā 2021./2022. mācību gadā Jelgavas 6. vidusskola uzņems izglītojamos 1. klasē, kā arī tos skolēnus, kas dzīvesvietas maiņas vai citu iemeslu dēļ par savu turpmāko izglītības apguves iestādi izraudzīsies tieši Jelgavas 6. vidusskolas 1. – 9. klasi. Vidusskola īsteno pirmsskolas izglītības programmu, pamatizglītības programmu, pamatizglītības mazākumtautību programmu, kā arī speciālās pamatizglītības mazākumtautību programmu izglītojamajiem ar mācīšanās traucējumiem. Šogad plānots skolai dot jaunu nosaukumu – Pārlielupes pamatskola.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācijas sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē