19 °C, 3.5 m/s, 72.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPašvaldībaJelgavas Alnītis Lielo leļļu un talismanu svētkos
Jelgavas Alnītis Lielo leļļu un talismanu svētkos
18/08/2019

Šodien, 18. augustā, Rīgas svētku ietvaros tika aizvadīti devītie “Lielo leļļu un talismanu svētki”. Svētku galvenais notikums bija Lielo leļļu un talismanu svētku gājiens no Esplanādes līdz 11. novembra krastmalai. Gājienā piedalījās arī Jelgavas pilsētas talismans Alnītis!

“Lielo leļļu un talismanu svētki” ir Latvijā vienīgais pasākums, kurā vienuviet iespējams sastapt lielās lelles un talismanus. Svētki Esplanādē sākās jau pulksten 13, bet no pulksten 15 līdz 16 talismani devās gājienā uz 11. novembra krastmalu.

Svētki aizsākās Esplanādē, kur vienuviet pulcējās 16 dažādi talismani un lielās lelles. Visi kopā mācījās svētku noslēguma deju un iepriecināja ikvienu klātesoši. Jelgavas Alnītis priecēja un izklaidēja mazos svētku gaviļniekus, dejojot un dalot konfektes.

Svētku gājiena sākums bija Esplanādē un noslēdzās 11. novembra krastmalā. Gājiena laikā Jelgavas Alnītis piesaistīja visu svētku viesu uzmanību un lika pasmaidīt ikvienam. Beigās visi talismani un lielās lelles gājienu noslēdza 11. novembra krastmalā un uz skatuves kopā nodejoja noslēguma deju!

Foto: Jelgavas pilsēta

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē