23.9 °C, 1.5 m/s, 49.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas Alnītis piedalās Lielo leļļu un talismanu svētkos
Jelgavas Alnītis piedalās Lielo leļļu un talismanu svētkos
18/08/2014

Rīgā aizvadīti Lielo leļļu un talismanu svētki, kuros jau ceturto reizi piedalījās arī Jelgavas Alnītis. Viņš kopā ar vēl 27 lielajām lellēm cīnījās par „Latvijas gada talismana 2014” titulu, ko šogad ieguva pelēcis Džudiņš.

Rīgā aizvadīti Lielo leļļu un talismanu svētki, kuros jau ceturto reizi piedalījās arī Jelgavas Alnītis. Viņš kopā ar vēl 27 lielajām lellēm cīnījās par „Latvijas gada talismana 2014” titulu, ko šogad ieguva pelēcis Džudiņš.

Lielie leļļu un talismanu svētki sākās Vērmanes dārzā ar lielo leļļu parādi uz Vērmanes dārza skatuves. Pēc parādes lielās lelles un talismani kopā ar bērniem devās gājienā uz Esplanādi, kur Rīgas Bebra vadībā norisinājās lielo leļļu un talismanu deja. Pēc tam talismani turpināja krāšņo svētku gājienu, cauri Vecrīgai soļojot uz 11.novembra krastmalu. Uzvarētājs starp visām lellēm un talismaniem tika noteikts balsojumā, uz leļļu stendiem līmējot uzlīmes.

Par titulu cīnījās Jelgavas Alnītis, kas izcēlās ar savu rotaļīgumu, iemantoja pasākuma apmeklētāju simpātijas un labprāt fotografējās ar visiem klātesošajiem. Tāpat uz gada talismana titulu pretendēja Rīgas svētku Gailītis, Cūciņa no čehu alus darītavas „Stargorod”, sunīte Lote no kuģa „Tallink”, Rīgas pašvaldības policijas uzticīgais draugs suns Rotto, „Labo logu” aģentūras talismans Zilais kamielis, Lācis Pols, Nuko, „Dansukker” Cukuriņš, Pūcīte no bērnu žurnāla „Pūcīte”, pelēcis Džudiņš no džudo kluba „Kyodo”, Turkebab talismans, „Skrīveru saldumu” Gotiņa, Ullu un Belle no dzīvnieku patversmes „Ulubele”, LeNeSOns no Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra, Gūdijs no labo darbu projekta konkursa, Runcis Rūdis un Bebrs Bruno, Tarzāns no Siguldas piedzīvojumu parka, Gudrā pūce no „Gudrās pūces skolas”, „Lieliska dāvana” talismans Zilonītis Lieliskais, Rasēns, Virtulis no kafejnīcas „Crazy Donuts”, Valio Lauviņa, kā arī Zaķis Banny, Mikipele Minnija un Rīgas Bebrs.

Šogad „Latvijas gada talismana 2014” titulu izcīnīja Džudiņš, kas pasākumā piedalījās pirmo reizi. Otro vietu balsojumā ieņēma Rīgas Bebrs, bet trešo – Ullu un Belle. Organizatori ziņo, ka mūsu Alnītis iekļuvis pirmajā desmitniekā.

Vairāk informācijas par “Lielo Leļļu un Talismanu gājienu” iespējams atrast mājas lapā www.talismani.lv

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē