-4.6 °C, 5 m/s, 82.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas Alnītis – piektais Talismanu gājiena balsojumā
Jelgavas Alnītis – piektais Talismanu gājiena balsojumā
03/09/2012

26.augustā Rīgā notikušajā Lielo leļļu un talismanu gājienā piedalījās Jelgavas pilsētas talismans Alnītis, kurš skatītāju simpātijas balsojumā ieguva 5. vietu vairāk nekā 40 lielo leļļu un talismanu konkurencē.

26.augustā Rīgā notikušajā Lielo leļļu un talismanu gājienā piedalījās Jelgavas pilsētas talismans Alnītis, kurš skatītāju simpātijas balsojumā ieguva 5. vietu.
 
Lielo leļļu un talismanu gājiens sākas Vērmanes dārzā, kur notiek galvenās aktivitātes. Gājiens orķestra pavadījumā devās līkumos cauri Vecrīgai un atgriezās atpakaļ Vērmanes dārzā. Tur apmeklētāji varēja izvēlēties, par kuru no tēliem atdot savu balsi skatītāju simpātijas balsojumā, tāpēc ikviens talismans centās īpaši iepriecināt bērnus un pieaugušos. Ļoti daudzi apmeklētāji vēlējās fotografēties kopā ar Jelgavas Alnīti, jo viņš izcēlās ar savām ēverģēlībām gan spēlējoties ar mazajiem apmeklētājiem, gan griežot dejas ar citiem talismaniem. Alnītis īpaši patika mazākajiem bērniem, jo pie viņa varēja nodoties krāsošanas priekiem, izkrāsojot savu Alnīša kartiņu, ko bērni ar lielāko prieku dāvināja saviem vecākiem.
 
Jelgavas Alnītis skatītāju simpātijas balsojumā ieguva 5. vietu vairāk nekā 40 lielo leļļu un talismanu konkurencē. Pirmo vietu ieguva Lido runči Melnis un Pelēcis, otro vietu ieguva Valsts policijas bebrs Bruno un runcis Rūdis, bet trešo vietu ieņēma Lācis „Pols”.
 
Lielo leļļu un talismanu gājiens notika jau trešo reizi. Jelgavas Alnītis tajā piedalījās arī pagājušajā gadā, kad 53 talismanu konkurencē skatītāju simpātijas balsojumā ieguva 7. vietu.
 
 
Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē