15.1 °C, 1.4 m/s, 88.9 %

Jaunumi

Sākumlapa Jaunumi“Jelgavas atklātais taekvando kauss 2018”
“Jelgavas atklātais taekvando kauss 2018”
08/11/2018

Jelgavas pilsētas atklātajā turnīrā “Jelgavas taekvondo kauss 2018”, kas norisinājās aizvadītajas brīvdienās Jelgavas Sporta hallē piedalījās ap 150 jauno sportistu no Jelgavas, Rīgas, Mārupes, Ogres, Bauskas, Saldus, Salaspils, Rēzeknes klubiem, kā arī viesi no Krievijas, Baltkrievijas un Igaunijas.

Jelgavas Cīņas sporta veidu centra audzēkņi, kas darbojas trenera Vitālija Lepina-Žagara vadībā, izcīnīja 3 zelta medaļas: Sofija Tarasova, Arturs Polis un Romans Fedoruks, 3 sudraba medaļas ieguva Emīls Gaidlazda, Ruslans Lepins-Žagars un Milana Golcvarte, bet 2 bronzas godalgas pienācās Sanijai Švānei un Janai Feofanovai.

 

Par turnīru

4.novembrī Jelgavas sporta hallē tiks rīkotas sacensības “Jelgavas atklātais taekvondo kauss 2018”, ar mērķi attīstīt Latvijas Taekvondo cīņas mākslas federācijas LTKMF cīņu veidus un popularizēt tos Latvijas Republikā, kā arī piesaistīt plašus iedzīvotāju slāņus šī cīņas veida apgūšanā ar vispusīgas attstības un audzināšanas iezīmi.

Dalībnieku reģistrācija un svēršanas notiks 3.novembrī no plkst. 19.00 līdz 21.00 un 4.novembrī no plkst. 08.00 līdz 09.00 Jelgavas sporta hallē, Mātera ielā 44a, Jelgavā. Sacensību sākums 4.novembrī plkst. 10.00.

Sacensību nolikums paredz, ka tajās var piedalīties Latvijas taekvondo klubi un sportisti, kā arī ārzemju Taekvondo asociāciju un klubu pārstāvji. Dalībnieki aicināti ierasties savās uniformās, nodrošinot sev individuālo aizsargekipējumu (zobu aizsargs ir obligāts). Organizatori nodrošinās elektroniskās vestes „Daedo” un ķiveres. Katrs sportists ir atbildīgs par savu veselības stāvokli, sportistu apdrošināšanu nodrošina treneris vai komandas pārstāvis. Katrai komandai vēlams nodrošināt tiesnesi. 

Ar sacensību nolikumu iespējams iepazīties šeit.

Sacensības tiek organizētas ar Latvijas Taekvondo cīņas mākslas federācijas LTKMF un Sporta servisa centra atbalstu.

 

Informācija: Sporta servisa centrs

Foto: Ruslans Antropovs