15.8 °C, 1.1 m/s, 80.7 %

Jaunumi

Sākumlapa Jaunumi“Jelgavas atklātais taekvando kauss 2018”
“Jelgavas atklātais taekvando kauss 2018”
02/11/2018

4.novembrī Jelgavas sporta hallē tiek rīkotas sacensības “Jelgavas atklātais taekvondo kauss 2018”, ar mērķi attīstīt Latvijas Taekvondo cīņas mākslas federācijas LTKMF cīņu veidus un popularizēt tos Latvijas Republikā, kā arī piesaistīt plašus iedzīvotāju slāņus šī cīņas veida apgūšanā ar vispusīgas attstības un audzināšanas iezīmi. 

Dalībnieku reģistrācija un svēršanas notiks 3.novembrī no plkst. 19.00 līdz 21.00 un 4.novembrī no plkst. 08.00 līdz 09.00 Jelgavas sporta hallē, Mātera ielā 44a, Jelgavā. Sacensību sākums 4.novembri plkst. 10.00.

Sacensību nolikums paredz, ka tajās var piedalīties Latvijas taekvondo klubi un sportisti, kā arī ārzemju Taekvondo asociāciju un klubu pārstāvji. Dalībnieki aicināti ierasties savās uniformās, nodrošinot sev individuālo aizsargekipējumu (zobu aizsargs ir obligāts). Organizatori nodrošinās elektroniskās vestes „Daedo” un ķiveres. Katrs sportists ir atbildīgs par savu veselības stāvokli, sportistu apdrošināšanu nodrošina treneris vai komandas pārstāvis. Katrai komandai vēlams nodrošināt tiesnesi. 

Ar sacensību nolikumu iespējams iepazīties šeit.

Sacensības tiek organizētas ar Latvijas Taekvondo cīņas mākslas federācijas LTKMF un Sporta servisa centra atbalstu.

 

Informācija: Sporta servisa centrs

Foto: Latvijas Taekvondo federācija