-4.4 °C, 0.9 m/s, 92.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas baltajos kreklos – Kosmonautikas dienas svinības
Jelgavas baltajos kreklos – Kosmonautikas dienas svinības
01/04/2008

„Līdz šim brīdim nesaprotu, kas es esmu – pirmais cilvēks vai pēdējais suns kosmosā”- tā kādā banketā izteicies Jurijs Aleksejevičs Gagarins – cilvēks, pateicoties kuram jau 47 gadus vienai pasaules daļai ir par vienu svētku dienu vairāk.
1961.gada 12.aprīlī plkst. 09.07 pēc Maskavas laika Jurijs Gagarins ar kosmosa kuģi „Vostok-1” devās kosmosā un 108 minūtēs veica vienu apriņķojumu ap Zemi, tādā veidā kļūstot par pirmo cilvēku, kas bijis kosmosā, bet 12.aprīlis kļuva par Kosmonautikas dienu – svētkiem, kas jāatzīmē!
Arī Jelgavas picērijā „Tami-Tami” 12.aprīlī tiks svinēta Kosmonautikas dienas svinības ar Gagarina sumināšanu, kosmiska atmosfēru, īpašiem ēdieniem un kokteiļiem, mūziku un filmām, kas noteikti nebūtu radītas, ja nebūtu kosmosa iekarošanas.
Visu sestdienu par svētkiem kā allaž gādās kosmiskie „Tami-Tami” darbinieki, no plkst.20.00 par mūziku rūpēsies DJ Bonis, bet īpašus kosmiskos akcentus uzliks DJ Dēlis ar platēm. No plkst.22.00 Kosmonautikas diena turpināsies arī otrajā stāvā (tuvāk kosmosam) – „Jelgavas baltajos kreklos”, kur par dejām gādās DJ Artis.

Vēlreiz paldies Jurijam Aleksejevičam un tiekamies picērijā „Tami-Tami” un klubā „Jelgavas baltie krekli”, Jelgavā, Lielajā ielā 19a!


Informācija sagatavota
„Jelgavas baltie krekli”
www.tamitami.lv