-3.7 °C, 0.7 m/s, 91.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas bērnu priekam notiks Ziemassvētku izrādes
Jelgavas bērnu priekam notiks Ziemassvētku izrādes
26/11/2008

Ziemassvētku gaidīšanas laikā visi pilsētas piecgadīgie un sešgadīgie bērni, kas apgūst obligāto pirmsskolas izglītības programmu, un 1. līdz 4. klašu skolēni, kopā gandrīz 3800 mazie jelgavnieki, varēs noskatīties pasaku izrādi.

Foto: Jānis Kupčs

Ziemassvētku gaidīšanas laikā visi pilsētas piecgadīgie un sešgadīgie bērni, kas apgūst obligāto pirmsskolas izglītības programmu, un 1. līdz 4. klašu skolēni, kopā gandrīz 3800 mazie jelgavnieki, varēs noskatīties pasaku izrādi.

Ā.Alunāna Jelgavas Tautas teātra izrādi „Sniega karaliene” bērni pilsētas kultūras namā varēs noskatīsies laikā no 1. līdz 4. decembrim. Jelgavas pašvaldība jau trešo gadu šo gada nogales pasākumu dāvina katram mazajam jelgavniekam, lai radītu gaišu un priecīgu Ziemassvētku gaidīšanas noskaņu.

1.decembrī pulksten 10 uz izrādi ir gaidīti pirmskolas izglītības iestāžu „Gaismiņa”, „Lācītis”, „Vārpiņa”, „Zemenīte”, „Kamolītis”, „Pīlādzītis” un „Pūčuks” audzēkņi. Šajā pašā datumā pulksten 12 pasaku vēros Jelgavas 3.pamatskolas pirmsskolnieki, 1. un 2. klašu audzēkņi, kā arī pirmsskolas izglītības iestādes „Sprīdītis” bērni. Pulksten 14 izrādi varēs noskatīties Jelgavas 4.vidusskolas un Jelgavas 1.internātpamatskolas skolēni.

2.decembrī pulksten 10 pasaku lugu vēros Jelgavas 4.pamatskolas pirmsskolnieki, Jelgavas Speciālās pamatskolas skolēni, Jelgavas Speciālās internātpamatskolas audzēkņi un pirmsskolnieki, kā arī bērnudārzu „Saulītes Rakari”, „Alfa”, „Rūķu māja” un „Rotaļa” audzēkņi. Pulksten 12 uz izrādi gaidīti Jelgavas 3.pamatskolas 3. un 4. klašu skolēni un pirmsskolas izglītības iestādes „Pasaciņa” audzēkņi. Pulksten 14 lugu izrādīs Jelgavas 3.pamatskolas 1. un 2. klašu skolēniem.

4.decembrī pulksten 10 uz izrādi dosies Jelgavas 4.pamatskolas 3. un 4. klases bērni, privātskolas „Punktiņš” skolēni un bērnudārza „Varavīksne” audzēkņi.

Pasaku lugu „Sniega karaliene” krievu valodā 3.decembrī pulksten 10 noskatīsies bērni no pirmsskolas izglītības iestādēm „Kamolītis”, „Sprīdītis”, „Pīlādzītis”, „Pūčuks”, „Varavīksne” un „Zvaigznīte”, kā arī Jelgavas 6.vidusskolas, Jelgavas 2.pamatskolas pirmsskolnieki un Jelgavas Speciālās internātpamatskolas audzēkņi. Pulksten 12 uz izrādi tiks gaidīti Jelgavas 5.vidusskolas skolēni un Jelgavas 2.pamatskolas 1. un 2. klašu audzēkņi. Pulksten 14 izrādi apmeklēs Jelgavas 6. vidusskolas 3. un 4. klases, kā arī Jelgavas 2.pamatskolas skolēni.
 

Ziemassvētku gaidīšanas laiku iezīmēs arī pilsētas centrālās egles iedegšana ceturtdien, 4.decembrī, pulksten 17 Hercoga Jēkaba laukumā kopā ar Ziemassvētku vecīti un rūķiem.

Informāciju sagatavoja
Līga Klismeta
Preses sekretāre
Tel. 63005558, 28821112