17.6 °C, 2.3 m/s, 82.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaJelgavas bibliotēkas ielūdz uz Ģimenes dienas aktivitātēm
Jelgavas bibliotēkas ielūdz uz Ģimenes dienas aktivitātēm
24/05/2022

Nedēļas nogalē Jelgavas Pilsētas bibliotēka un filiāles aicina apmeklētājus kopā svinēt Ģimenes dienu. Sestdien, 28. maijā, no pulksten 11 līdz 15 Ģimenes dienas aktivitātes notiks Miezītes bibliotēkā Dobeles šosejā 100 un no pulksten 12 līdz 15 – Pārlielupes bibliotēkā Loka maģistrālē 17. Bet svētdien, 29. maijā, no pulksten 11 līdz 14 ikviens interesents aicināts ciemos uz Jelgavas Pilsētas bibliotēkas Akadēmijas ielā 26 Ģimenes dienas aktivitātēm.

Miezītes bibliotēkas Ģimenes diena “Kopā jautrāk” četru stundu garumā aicina lielus un mazus izbaudīt aktivitātes bibliotēkas pagalmā, spēlējot lielās koka spēles un dodoties izjādē ar poniju vai zirgu. Savukārt bibliotēkas telpās būs iespēja zīmēt jautras sejiņas.

 

Jelgavas Pārlielupes bibliotēka Ģimenes dienas apmeklētājus sagaidīs ar moto “Manas mājas ir šeit”. Īpašie Ģimenes dienas viesi būs “Smaidu darbnīca”, kas izklaidēs apmeklētājus ar spēlēm, eksperimentiem un burbuļiem. Pieaugušie aicināti uz pastalu darināšanu kopā ar Irīnu Kokmani. Šai meistarklasei iepriekš obligāti jāpiesakās pa tālruni 63011829.

 

Svētdien Ģimenes dienas ietvaros durvis vērs Jelgavas Pilsētas bibliotēka. Ģimenes varēs iesaistīties dažādās aktivitātēs gan pieaugušajiem, gan bērniem. Kopā varēs darboties radošajā darbnīcā, strādājot ar dabas materiāliem, tikties pasaku valstībā, lai klausītos pasakas lasījumu bērniem. Pulksten 12 apmeklētāji varēs atklāt aizraujošo zinātnes pasauli kopā ar Laboratorium.lv Zinātnisko teātri. Tikmēr vecāki varēs noklausīties biznesa lekciju jeb pieredzes stāstu, ko piedāvā “Piparmētru namiņš”, kā arī apmeklēt Bibliotekāro kafejnīcu, lai mierīgā un nesteidzīgā atmosfērā baudītu ēdienkartē jelgavnieku literatūras virtuvēs gatavoto 20 gadu garumā gan prozā, gan dzejā. Savukārt pulksten 13.30 bibliotēka aicina klausīties “Pagalma romances” aktrises Karīnas Tatarinovas izpildījumā.

 

Ģimenes dienas aktivitātes tiek organizētas, īstenojot Eiropas Savienības Erasmus+ programmas stratēģiskās partnerības pieaugušo izglītības sektora projektu “Lauku un reģionālās bibliotēkas kā vietējie ģimenes uzņēmējdarbības centri” (projekta ID 2020-1-LV01-KA204-077548).

 

Ģimenes dienas aktivitātes un pasākumi visās bibliotēkās ir bez maksas.

 

! Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un filmēts.

 

 

Foto un informācija: Jelgavas Pilsētas bibliotēka