19.6 °C, 2.9 m/s, 70.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUzņēmējdarbībaJelgavas Biznesa inkubators uzņems jaunus dalībniekus
Jelgavas Biznesa inkubators uzņems jaunus dalībniekus
10/08/2022

Ar saukli “Tava komanda startam” Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jelgavas Biznesa inkubators izziņo 2022. gada rudens uzņemšanu pirmsinkubācijas programmā. No 1. līdz 20. septembrim sešu mēnešu apmācību programmā kopumā visos biznesa inkubatoros tiks uzņemti 260 biznesa ideju autori, no kuriem 25 – Jelgavā.

Pirmsinkubācijas programma ir piemērota biznesa ideju autoriem, kam vēl nav sava uzņēmuma, kā arī jaunajiem uzņēmējiem pašā uzņēmējdarbības sākumā, kad produkts vēl nav pieejams plašam klientu lokam. Programma ilgst sešus mēnešus, un tās laikā dalībnieki piedalās apmācībās, apgūstot svarīgākās uzņēmējdarbības prasmes, apmeklē uzņēmēju pieredzes stāstu sesijas un individuālās konsultācijās saņem mentoru atbalstu jau detalizēta rīcības plāna izstrādei biznesa idejas attīstīšanai, informē Jelgavas Biznesa inkubatora vecākā projektu vadītāja Renāte Bērante.

 

Dalība programmā nodrošina arī pieeju ar biroja tehniku aprīkotām darba telpām jeb kopstrādei jebkurā no 12 LIAA biznesa inkubatoriem un deviņām atbalsta vienībām, kā arī iespēju pievienoties lielākajai jauno uzņēmēju kopienai Latvijā.

 

“Mūsu bijušie un esošie pirmsinkubācijas dalībnieki augtu vērtē drošo vidi, kas ļauj īsā laikā novērtēt biznesa idejas dzīvotspēju. Biznesa inkubators ir vide, kur nav jābaidās kļūdīties. Bieži mācību un tirgus izpētes procesā dalībnieki maina savu sākotnējo redzējumu – uzlabo esošo produktu vai sāk darbu pie jauna, kam reizēm pat jāmaina viss sākotnējais koncepts un jāiepazīst jauna mērķauditorija. Sešos mēnešos mēs kopā ar jaunajiem uzņēmējiem veidojam izpratni par soļiem, kas jāpaveic, lai nonāktu līdz pirmajai pārdošanai,” par līdzšinējo dalībnieku pieredzi stāsta LIAA Jelgavas Biznesa inkubatora pirmsinkubācijas programmas vadītāja Madara Zemke.

 

Pieteikties pirmsinkubācijas programmai varēs no 1. līdz 20. septembrim, iesniedzot pieteikumu vienotajā valsts platformā biznesa attīstībai www.business.gov.lv.

 

Visi interesenti, kas vēlas apgūt uzņēmējdarbības pamatus bez maksas un spert pirmos soļus sava biznesa attīstībā, tiek aicināti uz individuālajām konsultācijām ar pirmsinkubācijas programmas vadītāju M.Zemki, lai iepazītos ar programmas norisi un saņemtu informatīvu atbalstu pieteikuma aizpildīšanai. Pieteikties konsultācijai var pa e-pastu jelgava@liaa.gov.lv vai tālruni 62400909.

 

Savukārt 31. augustā pulksten 15 Jelgavas Biznesa inkubatorā Peldu ielā 7 (5. stāvā) Jelgavā notiks informatīvs un iedvesmojošs pasākums “INFO STUNDA”, kuras laikā būs iespēja uzzināt vairāk par biznesa inkubatora sniegto atbalstu un iepazīt tā komandu, kā arī iedvesmoties no jauno uzņēmēju pieredzes stāstiem par pirmsinkubāciju un biznesa idejas attīstību.

 

LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA biznesa inkubatorus finansē ERAF projekts “Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators”.

 

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem – vietnē http://inkubatori.magneticlatvia.lv, par pirmsinkubācijas programmu – ŠEIT.

 

 

Foto un informācija: LIAA Jelgavas Biznesa inkubators