18.4 °C, 3.7 m/s, 82.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas boksa meistarsacīkstēs – sportisti no 6 valstīm
Jelgavas boksa meistarsacīkstēs – sportisti no 6 valstīm
27/02/2013

Piektdien, 1.martā, pulksten 17, Zemgales Olimpiskajā centrā ar interesantiem priekšnesumiem tiks svinīgi atklātas meistarsacīkstes boksā, kuras Jelgavā notiks trīs dienas pēc kārtas. Meistarsacīkstēs piedalīsies ap 150 bokseru no sešām valstīm. Jelgavu pārstāvēs četri boksa klubi – "MADARA", "Jelgavas rings", "Juniors" un "Jelgavas Cīņas sporta veidu centrs" bokseri.

Foto: Ivars Veiliņš

Piektdien, 1.martā, pulksten 17, Zemgales Olimpiskajā centrā ar interesantiem priekšnesumiem tiks svinīgi atklātas meistarsacīkstes boksā, kuras Jelgavā notiks trīs dienas pēc kārtas. Meistarsacīkstēs piedalīsies ap 150 bokseru no sešām valstīm.

Sacensību svinīgo atklāšanu apmeklēs arī goda viesis –  pirmais Latvijas čempions profesionālajā boksā, pirmais no Latvijas bokseriem, kurš izcīnījis kādu no prestižākajiem tituliem profesionālajā boksā, kā arī divkārtējs Eiropas čempions – Elvis Mihaiļenko.  

A. Knohs stāsta, ka šīs meistarsacīkstes būs īpašas ar to, ka pirmo reizi pēc ilgāka pārtraukuma ir izdarītas izmaiņas cīņas noteikumos, kas paredz, ka pieaugušie bokseri cīnīsies bez aizsargmaskām. 

Meistarsacīkstēm pieteikušies teju 150 bokseri no sešām valstīm: Latvijas, Krievijas, Zviedrijas, Polijas, Lietuvas un Igaunijas. Latviju pārstāvēs visi spēcīgākie tostarp Latvijas izlases bokseri no visām Latvijas pilsētām, kurās tiek apgūts bokss profesionālā līmenī un tās ir: Rīga, Jelgava, Liepāja, Jūrmala, Olaine, Ventspils un Daugavpils. 

Jelgavu pārstāvēs spēcīgākie četru Jelgavas boksa klubu – “MADARA”, “Jelgavas rings”, “Juniors” un “Jelgavas Cīņas sporta veidu centrs” bokseri: Andrejs Makreckis, Artjoms Haņēvičs un citi.

Meistarsacīkstes notiks četrās grupās: A grupa  – pieaugušie ar 7 svaru kategorijām, B, C  junioru grupas 13 svaru kategorijās un D mazāko bokseru grupa ar svaru kategorijām no 36 kg līdz 54 kg. 

Sestdien sacensību sākums pulksten 13 un svētdien pulksten 11. Grafiks ar laikiem, kuros cīnīsies attiecīgo grupu bokseri būs zināms pēc dalībnieku svēršanās, kas notiks piektdien.

Skatītājiem ieeja bez maksas.
 

Informācija sagatavota
Zemgales Olimpiskajā centrā