18.9 °C, 1.6 m/s, 83.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsJELGAVAS ČEMPIONĀTS PLUDMALES VOLEJBOLĀ 2017
JELGAVAS ČEMPIONĀTS PLUDMALES VOLEJBOLĀ 2017
25/08/2017

Sestdien, 26.augustā noskaidros čempionāta uzvarētājus!

Šovasar Pasta salas jaunatklātajos pludmales volejbola laukumos tiek aizvadīts Jelgavas pilsētas atklātais čempionāts pludmales volejbolā. Šī gada 22.jūlijā tika aizvadīts čempionāta trešais posms, kurā par uzvaru cīnījās desmit komandas. Pilsētas pludmales volejbola čempionāta fināla posms notiks sestdien, 26.augustā, kad tiks noskaidroti balvu fonda un uzvarētāja titula ieguvēji. 

Sacensību galvenais tiesnesis Andrejs Jamrovskis informē, ka čempionāta finālturnīrā prioritāte piedalīties būs komandām, kuras jau ir piedalījušās kādā no iepriekšējiem posmiem un guvušas vislielāko punktu skaitu. Piesakoties līdz 25.augusta pulksten 23.59 dalība maksa turnīrā 10,00 EUR, turnīra dienā tā būs 14,00 EUR no komandas. Komandu pieteikumi jāsūta elektroniski uz e-pastu: vkbiolars@gmail.com .

Čempionāta finālposmā paredzētas naudas balva: 1.vietai – 200,00 EUR, 2.vietai – 100,00 EUR, 3.vietai – 50,00 EUR. 

Trīs posmu rezultāti 

Jelgavas pludmales volejbola čempionāta 3.posmā Pasta salas pludmales volejbola laukumā par uzvarētājiem kļuva Kārlis Brinkmanis un Ģirts Putniņš, 2.vietu šajā posmā izcīnīja Mārtiņš Pirtnieks un Toms Benjavs. Trešie – Atis Dandens un Rihards Vilmanis.

Atklātā čempionāta 2.posma piedalījās 19 komandas, kur 1.vietu izcīnīja Ģirts Putniņš un Kārlis Brinkmanis. Šajā posmā 2.vietā palika Kārlis Pauls Levinskis un Edgars Igaunis, bet 3.vieta Atim Dandenam un Riharda Vilmanim.

Par pilsētas pludmales volejbola čempionāta 1.posma uzvarētājiem kļuva Jānis Zadovskis un Jorens Janišonis (Vecumnieki), 2.vietā Atis Dandens un Kārlis Krauze (Jelgava), 3.vietā Māris Kreičmanis un Lauris Svars (Jelgava). Atklātā čempionāta 2.posma piedalījās jau 19 komandas. Šoreiz 1.vietu izcīnīja Ģirts Putniņš un Kārlis Brinkmanis, 2.vietā Kārlis Pauls Levinskis un Edgars Igaunis, 3.vietā Atis Dandens un Rihards Vilmanis

NOLIKUMS 

Uzziņai

Jelgavas pilsētas čempionāts pludmales volejbolā sastāv no trīs posmiem un finālturnīra, kas notiks 26.augustā. Prioritāte turnīrā būs tām komandām, kuras ir piedalījušās iepriekšējos posmos un guvušas vislielāko punktu skaitu. Finālposmā paredzēts balvu fonds: 1.vieta 200.00 EUR, 2.vieta 100.00 EUR, 3.vieta 50.00 EUR.

Vasaras sacensību mērķis ir sekmēt attiecīgā sporta veida attīstību un popularitāti Jelgavā, kā arī veicināt spēlētāju aktīvu atpūtu, veselīgu dzīvesveidu un tehnisko sadarbību; noskaidrot turnīra labākās komandas.

Sacesnības organizē volejbola klubs “Biolars Olaine/Jelgava” sadarbībā ar Jelgavas Sporta servisa centru.

 

 

Informācija: Sporta servisa centrs