18.5 °C, 2.7 m/s, 65.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas dejotāji piedalīsies vērienīgā deju uzvedumā Mežaparkā
Jelgavas dejotāji piedalīsies vērienīgā deju uzvedumā Mežaparkā
19/06/2014

21. un 22. jūnijā pulksten 22 Mežaparka Lielajā estrādē notiks viens no Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas pasākumiem – deju uzvedums „Lec, saulīte!”. Vērienīgajā uzvedumā saulgriežu stāstu izdejos vairāki tūkstoši dejotāju no Latvijas labākajiem tautas deju kolektīviem, tostarp arī jelgavnieki – tautas deju ansambļa (TDA) „Lielupe” pamatsastāvs un vidējā paaudze, TDA „Diždancis”, TDA „Jaunība”, bērnu un jauniešu deju kolektīvs „Vēja zirdziņš”, TDA „Kalve” un "Kalve Zelta smiltis".

21. un 22. jūnijā pulksten 22 Mežaparka Lielajā estrādē notiks viens no Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas pasākumiem – deju uzvedums „Lec, saulīte!”. Vērienīgajā uzvedumā saulgriežu stāstu izdejos vairāki tūkstoši dejotāju no Latvijas labākajiem tautas deju kolektīviem, tostarp arī jelgavnieki – tautas deju ansambļa (TDA) „Lielupe” pamatsastāvs un vidējā paaudze, TDA „Diždancis”, TDA „Jaunība”, bērnu un jauniešu deju kolektīvs „Vēja zirdziņš”, TDA „Kalve” un “Kalve Zelta smiltis”.

Tāpat uzvedumā piedalīsies arī kori, solisti, „Lec, saulīte!” orķestris un bungu un dūdu grupa „Auļi”.

Jau 20. jūnijā jelgavnieki dosies uz mēģinājumiem Mežaparkā, lai vakarā pulksten 22 piedalītos ģenerālmēģinājumā, kas reizē būs arī pirmais koncerts.

 
Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē