18.8 °C, 1.7 m/s, 69.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPašvaldībaJelgavas iedzīvotāja kartei un Jelgavas skolēna apliecībai varēs piesaistīt papildu braucienus pilsētas sabiedriskajā transportā
Jelgavas iedzīvotāja kartei un Jelgavas skolēna apliecībai varēs piesaistīt papildu braucienus pilsētas sabiedriskajā transportā
19/06/2020

Pēc 21. jūlija tiem iedzīvotājiem un skolēniem, kuri vēlēsies papildināt jauno viedkarti ar papildu braucieniem, būs iespēja Jelgavas iedzīvotāja kartei vai Jelgavas skolēna apliecībai piesaistīt Jelgavas Autobusu parka abonementa biļeti.

Ja līdz šim tie iedzīvotāji, kuri mēnesī pilsētas sabiedrisko transportu izmantoja biežāk nekā viņiem paredzētais atbalsts, “SEB bankas” kontā varēja ieskaitīt nepieciešamos naudas līdzekļus un pēc tam ar Jelgavas iedzīvotāja karti vai Jelgavas skolēna apliecību norēķināties sabiedriskajā transportā, tad līdz ar kartes maiņu šāda iespēja vairs nebūs, jo jaunās kartes nav piesaistītas bankas kontam. Pēc 21. jūlija tiem iedzīvotājiem un skolēniem, kuri vēlēsies papildināt viedkarti ar papildu braucieniem, būs iespēja Jelgavas iedzīvotāja kartei vai Jelgavas skolēna apliecībai piesaistīt Jelgavas Autobusu parka abonementa biļeti. Izvēloties noteikto braucienu skaitu, tos var iegādāties Jelgavas pasta nodaļās, Jelgavas autoostā, kā arī mobilajā lietotnē “Mobilly”. Iegādājoties noteikto braucienu skaitu, tie tiks piesaistīti personas Jelgavas iedzīvotāja kartei vai skolēna apliecībai, ar kuru arī varēs norēķināties autobusā.

 

Abonementa biļetes cena:

  • 8,50 eiro – 10 braucieni. Braucienu skaits jāizmanto sešu mēnešu laikā (maksa par vienu braucienu – 0,85 eiro);
  • 16 eiro – 20 braucieni. Braucienu skaits jāizmanto sešu mēnešu laikā (maksa par vienu braucienu – 0,80 eiro);
  • 30 eiro – 40 braucieni. Braucienu skaits jāizmanto sešu mēnešu laikā (maksa par vienu braucienu – 0,75 eiro);
  • 42 eiro – 60 braucieni. Braucienu skaits jāizmanto sešu mēnešu laikā (maksa par vienu braucienu – 0,70 eiro).

Jāatgādina, ka, norēķinoties pilsētas sabiedriskajā transportā ar skaidru naudu, biļetes cena ir 1,50 eiro, bet, par braucienu norēķinoties bezskaidrā naudā, izmantojot jebkuras bankas izsniegtu “VISA” vai “MasterCard” norēķinu karti, biļetes cena ir 0,85 eiro.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē