16.7 °C, 1.7 m/s, 98.6 %

Sākumlapa JaunumiJelgavas jaunie hokejisti atgriežas no Slovākijas ar sudraba medaļām
Jelgavas jaunie hokejisti atgriežas no Slovākijas ar sudraba medaļām
10/09/2012

Augusta nogalē no hokeja turnīra Slovākijā atgriezušies Jelgavas ledus sporta skolas (JLSS) jaunie hokejisti, kas piedalījās Puhovas pilsētā notiekošajā "Puchov Cup ‘99". U14 vecuma grupas komanda sešu komandu konkurencē izcīnīja 2.vietu.

Augusta nogalē no hokeja turnīra Slovākijā atgriezušies Jelgavas ledus sporta skolas (JLSS) jaunie hokejisti, kuri piedalījās Puhovas pilsētā notiekošajā “Puchov Cup ‘99”. U14 vecuma grupas komanda sešu komandu konkurencē izcīnīja 2.vietu.

Turnīrā piedalījās viena komanda no Latvijas (JLSS), divas komandas no Čehijas un trīs no Slovākijas. Komandām bija jāspēlē katrai ar katru, izspēlējot viena apļa turnīru. Pirmajā mačā jelgavnieki stājās pretim Slovākijas kluba “Zvolen” vienaudžiem, kuri tika pārspēti ar 4:1. Šī mača pretinieki turnīrā ieņēma 3.vietu. Nākamajā spēlē tika piedzīvots zaudējums ar 1:6 2011. gada U-13 vecuma grupas čempioniem “Opava” klubam no Čehijas. Savukārt nākamajos trīs dueļos JLSS U14 komanda izcīnīja tikai uzvaras – 3:2 pret slovāku “Puchov”, 3:1 pret čehu “Kromeriz” un 6:0 pret klubu no Bratislavas. Jelgavas U14 komandas aizvadīja arī divas draudzības spēles ar Sanktpēterburgas “Silver Lions ‘99”.

JLSS U14 komandas treneris atklāj, ka galvenais mērķis šim turnīram bija gatavošanās Latvijas čempionātam, kurā galvenā un principiālā cīņa notiks pret Rīgas klubiem un ledus skolām.

Slovākijas turnīrā “Puchov Cup ‘99” JLSS U14 komandu pārstāvēja Artūrs Krists Krūklītis, Edvards Kirilovs, Sandis Stikuts, Renārs Kārkls, Kārlis Lagzdiņš, Roberts Pētersons, Kaspars Mendziņš, Anna Kubliņa, Andrejs Kostjuks, Rendijs Stepka, Ēriks Jagunds, Artis Bergs, Ņikita Nikolajevs, Ņikita Mateiko, Rihards Mežsargs, Alans Mitrofanovs, Rihards Paškausks un Patriks Trasūns.