22.5 °C, 3.8 m/s, 56.7 %

Jaunieši

Sākumlapa JaunumiJauniešiJelgavas Jauniešu centrā Darjas Lukjančikovas foto darbi “Dabas krāsas”
Jelgavas Jauniešu centrā Darjas Lukjančikovas foto darbi “Dabas krāsas”
15/12/2022

Turpinot jauniešu hobiju izstāžu ciklu YouthStyle“, 15. decembrī pašvaldības iestādē “Sabiedriskais centrs”, Skolotāju ielā 8, atklāta Jelgavas 5. vidusskolas 12. klases skolnieces Darjas Lukjančikovas foto darbu izstāde Dabas krāsas. Izstāde būs apskatāma mēneša garumā – līdz 15. janvārim.

“Interese par fotografēšanu man radās vēl agrā bērnībā, kad kopā ar tēti devāmies pastaigās un viņš ņēma līdzi savu fotoaparātu. Biju ļoti priecīga, kad viņš piedāvāja uztaisīt pāris bildes arī man. Protams, ka šīs fotogrāfijas izskatījās jocīgi, bet pozitīvās emocijas, kuras es sajutu šajā procesā, vairāk un vairāk lika iemīlēt fotografēšanu. Redzot, cik ļoti man tas patīk, vecāki nolēma man uzdāvināt fotoaparātu, par kuru sapņoju jau vairākus gadus. Tagad man ir iespēja saglabāt dzīves mirkļus ne tikai savā atmiņā, bet arī iemūžināt fotogrāfijās, lai pēc kāda laika tās pārskatītu un atgrieztos šajos brīžos. Maniem darbiem nav konkrēta stila vai noteiktas tematikas. Par galveno fotogrāfiju objektu var kļūt gan daba, gan cilvēki, gan arhitektūra gan citas lietas. Viss ir atkarīgs no iedvesmas, noskaņojuma un idejām, kuras gribu realizēt”, tā Darja.

 

Izstādē jauniešiem tiek sniegta iespēja parādīt savu hobiju citiem, saņemot atbalstu tās organizēšanā. Tie var būt foto darbi, skices, karikatūras, zīmējumi, gleznas, batikojumi vai citi hobija izpausmes veidi. Ja nepieciešama palīdzība un atbalsts izstādes organizēšanā, piesakies, rakstot uz e-pastu jelena.grisle@sc.jelgava.lv.

 

 

Foto: D.Lukjančikovas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Iestādē “Sabiedriskajā centrā”