20.4 °C, 1.5 m/s, 96.2 %

Jaunieši

Sākumlapa JaunumiJauniešiJelgavas jauniešu centrā – izstāde “Brīvā dvēsele”
Jelgavas jauniešu centrā – izstāde “Brīvā dvēsele”
04/11/2022

Turpinot aizsākto jauniešu hobiju izstāžu ciklu “YouthStyle”, Jelgavas jauniešu centra telpās  Skolotāju ielā 8, pilsētas jaunieši aicināti izstādē parādīt savu hobiju. No 10. novembra līdz 10. decembrim izstāžu ciklā iespējams apskatīt Jelgavas 5. vidusskolas  10.a klases Larisas Šušpanovas dzejoļu un modulāro origami izstādi “Brīvā dvēsele”. Izstādes atklāšana notiks 10. novembrī pulksten 16.

“Dzejoļus rakstu jau diezgan sen, vairāk nekā gadu. Tas, ko man izdevās uzrakstīt sākumā bija pat grūti nosaukt par dzejoli, tie bija kā fragmenti ar dažām atskaņu piezīmēm. Sākumā tas man pat nebija instruments, lai atslogotu sirdi no emocijām, kas pārņēma. Savukārt, šobrīd dzejoļu rakstīšana ir mana dzīve, manas dvēseles atbrīvošana. Ar dzejoļu palīdzību es varu pateikt tuviniekiem, draugiem, klases biedriem un pat mūsu pasaulei, ka es viņus mīlu! Es nepieturos pie kaut kādas noteiktas tehnikas dzejoļu rakstīšanā. Es tikai izklāstu to, kas man gulstas uz sirds, bet cenšos neaizmirst par atskaņu, piemeklējot vārdiem dažādus sinonīmus vai arī vispār formulēt teikumus citādi. Man šķiet, ka manus dzejoļus var nosaukt par īpašiem, jo katrā no tiem mēģinu ielikt kādu jēgu, tikumību un reizē ar to sniegt lasītājiem sajūtas, kas mani satrauc”, tā Larisa.

 

Izstādē jauniešiem tiek sniegta iespēja parādīt savu hobiju citiem, saņemot atbalstu tās organizēšanā. Tās var būt skices, karikatūras, zīmējumi, gleznas batikojumi vai citi hobija izpausmes veidi. Aicinām jauniešus pieteikties izstādes organizēšanā un saņemtu atbalstu tās rīkošanā, piesakoties pa e-pastu jelena.grisle@sc.jelgava.lv.

 

 

Foto: L.Šušpanovas arhīvs

 

Informācija sagatavota

iestādē “Sabiedriskais centrs”